Klaipēdas-Tukuma ielas posmā izbūvēti jau 84 m jaunas maģistrālās siltumtrases

Šodien, 5. septembrī, SIA “Liepājas enerģija” un SIA “Grobiņas SPMK” speciālisti turpina darbu, atjaunojot maģistrālā siltumtīkla posmu Klaipēdas un Tukuma ielā. Līdz dienas beigām plānots ieguldīt jau 84 m atjaunotās siltumtrases.

Paralēli tiek veikta arī cauruļvadu savienojuma vietu izolācija, kā arī tiek sagarināti un likvidēti demontētie cauruļvadi trases izbūves vietā. Darbi norit raiti un šobrīd plānots noslēgt tos atbilstoši iepriekš noteiktajiem termiņiem.

Savukārt rīt, 6. septembrī, plānots sagatavot un izbūvēt pēdējo savienojošo siltumtīkla posmu, veikt cauruļvadu savienojošo šuvju metināšanu un pārbaudi, nodrošināt cauruļvadu savienojuma vietu izolāciju un veikt izbūvētā siltumtīkla posma uzpildīšanu ar siltumnesēju. Dienvidrietumu rajona iedzīvotājiem siltumenerģijas padevi plānots atjaunot līdz 10. septembrim; precīzāka informācija pieejama uzņēmuma mājas lapā šeit.

Rekonstrukcijas laikā satiksmes kustība nav traucēta, bet laikā no 21. augusta līdz 17. septembrim būs izveidots pagaidu apbraucamais ceļš no Tukuma ielas 2 – tam virzoties caur “Liepājas enerģijas” katlu mājas teritoriju – līdz Vaiņodes ielai. Apbraucamais ceļš nodrošinās brīvu piekļuvi garāžu kooperatīvam, uzņēmumam SIA “Ozoliņš un partneri” (Tukuma ielā 6a) un dzīvojamajai mājai (Tukuma ielā 6), kas atrodas līdzās katlu mājai. Apbraukšanas shēma aplūkojama šeit.

Par SIA “Liepājas enerģija”

SIA “Liepājas enerģija”  ir dibināta 2005. gadā un  nodarbojas ar siltumenerģijas ražošanu, sadali, pārvadi un realizāciju Liepājas pilsētā, kā arī ar elektroenerģijas ražošanu un realizāciju. Uzņēmums apkalpo gandrīz 700 dzīvojamo māju, kā arī skolas, bērnudārzus, iestādes un uzņēmumus; kopējais Liepājas centralizētās siltumapgādes sistēmas tīklu garums ir 100 kilometri. SIA “Liepājas enerģija” akcionāri ir AS “Latvenergo” (51%), Liepājas pilsētas dome (39%) un SIA “Enerģijas risinājumi” (10%); uzņēmumā strādā 86 darbinieki.

Papildu informācija:
Agija Tērauda,
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 63425673
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.liepajasenergija.lv

facebook.com/Liepajas.energija; twitter.com/Liepajas_energy