Siltumenerģijas padeve Dienvidrietumu rajonā tiks atjaunota šodien

SIA “Liepājas enerģija” un SIA “Grobiņas SPMK” speciālisti arī 6. septembrī turpināja Klaipēdas un Tukuma ielas maģistrālās siltumtrases rekonstrukcijas darbus, un, pilnībā ieguldot zemē jauno siltumtrasi un uzpildot to ar siltumnesēju, plkst.18:00 pēcpusdienā tiks atjaunota arī siltumenerģijas padeve Dienvidrietumu rajona iedzīvotājiem.

Turpinot iepriekšējo dienu darbus, šodien speciālisti trasē ieguldīja atlikušos 4 m caurules, līdz ar to pilnībā rekonstruēta visa 100 m garā maģistrālā siltumtrase – augstvērtīgie materiāli nodrošinās siltumtrases drošu kalpošanu un augstu darbības efektivitāti vismaz turpmākos 30 gadus. Tāpat dienas laikā turpinās cauruļvadu savienojošo šuvju metināšana un pārbaude, kā arī cauruļvadu savienojuma vietu izolācija un jaunās siltumtrases uzpildīšana ar siltumnesēju – ķīmiski attīrītu un iekrāsotu tehnisko ūdeni. Dienvidrietuma rajona iedzīvotājiem siltumenerģijas padeve pilnībā tiks atjaunota šodien plkst.18:00.

Jānis Jansons, “Liepājas enerģijas” tehniskais direktors: “Pateicoties profesionālai un operatīvai sadarbībai ar “Grobiņas SPMK” speciālistiem, darbus ir izdevies veikt ātrāk nekā plānots, un siltumenerģijas padevi esam spējuši iedzīvotājiem atjaunot jau pēc nepilnām trijām dienām. Lai gan pārtraukums bija plānots veselu nedēļu, mūsu mērķis jau sākotnēji bija iespējami īsākā laikā atjaunot siltumenerģijas padevi klientiem, un prieks, ka tas ir izdevies.”

Turpmākās divas nedēļas notiks trases aizrakšanas darbi un teritorijas labiekārtošana. Vēl līdz 17. septembrim saglabāsies arī pagaidu apbraucamais ceļš no Tukuma ielas 2 – tam virzoties caur “Liepājas enerģijas” katlu mājas teritoriju – līdz Vaiņodes ielai. Apbraucamais ceļš nodrošinās brīvu piekļuvi garāžu kooperatīvam, uzņēmumam SIA “Ozoliņš un partneri” (Tukuma ielā 6a) un dzīvojamajai mājai (Tukuma ielā 6), kas atrodas līdzās katlu mājai. Apbraukšanas shēma aplūkojama šeit.

Par SIA “Liepājas enerģija”

SIA “Liepājas enerģija”  ir dibināta 2005. gadā un  nodarbojas ar siltumenerģijas ražošanu, sadali, pārvadi un realizāciju Liepājas pilsētā, kā arī ar elektroenerģijas ražošanu un realizāciju. Uzņēmums apkalpo gandrīz 700 dzīvojamo māju, kā arī skolas, bērnudārzus, iestādes un uzņēmumus; kopējais Liepājas centralizētās siltumapgādes sistēmas tīklu garums ir 100 kilometri. SIA “Liepājas enerģija” akcionāri ir AS “Latvenergo” (51%), Liepājas pilsētas dome (39%) un SIA “Enerģijas risinājumi” (10%); uzņēmumā strādā 86 darbinieki.

Papildu informācija:
Agija Tērauda,
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 63425673
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.liepajasenergija.lv

facebook.com/Liepajas.energija; twitter.com/Liepajas_energy