Transportlīdzekļu satiksmes ierobežojumi Kurzemes ielā

Saistībā ar SIA “Liepājas enerģija” siltumtīklu pieslēguma izbūvi jaunu objektu pievienošanai centralizētajai siltumapgādes sistēmai no pirmdienas, 9. oktobra, līdz 20. oktobrim būs slēgta satiksme Kurzemes ielas posmā no Peldu ielas līdz Indriķa ielai.

Minētajā laika periodā transportlīdzekļu satiksme pa Kurzemes ielu posmā no Peldu ielas līdz Indriķa ielai būs slēgta pilnībā, un autovadītāji aicināti izvēlēties alternatīvu maršrutu. “Liepājas enerģija” nodrošinās iedzīvotāju piekļuvi īpašumiem, kas atrodas būvdarbu zonā. Automašīnu kustības ierobežojumu shēmu skatīt šeit.

2017. gadā “Liepājas enerģija” centralizētajai siltumapgādes sistēmai pievienojusi vairāk nekā 40 jaunu klientu objektus, kopumā izbūvējot ap 1300 m jaunu siltumtīklu. Lai gan pamazām tiek uzsākta 2017./2018. gada apkures sezona, “Liepājas enerģija” jau šobrīd aicina iedzīvotājus, kuri apsver pievienošanos centralizētajai siltumapgādes sistēmai nākamajā apkures sezonā, pieteikties konsultācijai pie uzņēmuma speciālistiem – projekta izstrāde, saskaņošana un realizācija ir laikietilpīgs process, tādēļ jau šobrīd vēlamas iestrādes, lai nākamo sezonu būtu iespējams uzsākt silti un komfortabli. Konsultācijai par siltumapgādes pieslēguma izbūvi pieteikties, zvanot pa tālruni 63425676 vai rakstot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

“Liepājas enerģijas” aktualitātēm un rekonstrukcijas darbu plānam iespējams sekot līdzi uzņēmuma mājas lapā www.liepajasenergija.lv vai zvanot Klientu daļai pa tālruni 63488866.

Par SIA “Liepājas enerģija”

SIA “Liepājas enerģija”  ir dibināta 2005. gadā un  nodarbojas ar siltumenerģijas ražošanu, sadali, pārvadi un realizāciju Liepājas pilsētā, kā arī ar elektroenerģijas ražošanu un realizāciju. Uzņēmums apkalpo gandrīz 700 dzīvojamo māju, kā arī skolas, bērnudārzus, iestādes un uzņēmumus; kopējais Liepājas centralizētās siltumapgādes sistēmas tīklu garums ir 100 kilometri. SIA “Liepājas enerģija” akcionāri ir AS “Latvenergo” (51%), Liepājas pilsētas dome (39%) un SIA “Enerģijas risinājumi” (10%); uzņēmumā strādā 86 darbinieki.

Papildu informācija:
Agija Tērauda,
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 63425673
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.liepajasenergija.lv

facebook.com/Liepajas.energija; twitter.com/Liepajas_energy