Apkures sezona uzsākta lielākajā daļā “Liepājas enerģijas” klientu namos

Saglabājoties vēsajiem un lietainajiem laikapstākļiem, apkures sezonu uzsākuši jau 57% SIA “Liepājas enerģija” klientu, tostarp arī pilsētas izglītības iestādes. Ēku individuālie siltummezgli māju iedzīvotājiem nodrošina iespēju izvēlēties komfortablu iekštelpu temperatūru un ekonomisku siltumenerģijas patēriņu, tādēļ apkures sezonu iespējams uzsākt jebkurā brīdī.

Pagājušajā nedēļā apkures sezona uzsākta visos Liepājas bērnudārzos, daļā skolu un vairāk nekā pusē SIA “Liepājas namu apsaimniekotājs” pārvaldītajās dzīvojamās mājās. Kopumā līdz 9. oktobrim apkures sezona uzsākta 539 pilsētas objektos – 306 daudzdzīvokļu dzīvojamajās mājās, 75 privātmājās, 124 komercobjektos un 34 izglītības iestādēs.

Lēmums par apkures sezonas uzsākšanu nemainīgi ir pašu iedzīvotāju ziņā – lai pieslēgtu apkuri, ir jāvēršas pie savas mājas pārstāvja vai apsaimniekotāja, kurš ir tieši atbildīgs par apkures nodrošināšanu ēkā. “Liepājas enerģija” atgādina, lai mājokļos būtu mājīgi un komfortabli, kā arī siltumenerģija tiktu izmantota efektīvi, jāizvēlas individuālo siltummezglu nodrošinātās priekšrocības. Uzstādot siltummezglā precīzus rādījumus, tas darbojas automātiski, patērējot siltumenerģiju atbilstoši klientu komforta prasībām un laikapstākļiem. Ieteikumi apkures sezonas uzsākšanai šeit.

Par SIA “Liepājas enerģija”

SIA “Liepājas enerģija”  ir dibināta 2005. gadā un  nodarbojas ar siltumenerģijas ražošanu, sadali, pārvadi un realizāciju Liepājas pilsētā, kā arī ar elektroenerģijas ražošanu un realizāciju. Uzņēmums apkalpo gandrīz 700 dzīvojamo māju, kā arī skolas, bērnudārzus, iestādes un uzņēmumus; kopējais Liepājas centralizētās siltumapgādes sistēmas tīklu garums ir 100 kilometri. SIA “Liepājas enerģija” akcionāri ir AS “Latvenergo” (51%), Liepājas pilsētas dome (39%) un SIA “Enerģijas risinājumi” (10%); uzņēmumā strādā 84 darbinieki.

Papildu informācija:
Agija Tērauda,
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 63425673
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.liepajasenergija.lv

facebook.com/Liepajas.energija; twitter.com/Liepajas_energy