“Liepājas enerģijas” lielākie klienti tiekas jau otrajā Sarunu pēcpusdienā

9. novembrī aizvadīta jau otrā SIA “Liepājas enerģija” organizētā klientu Sarunu pēcpusdiena, kurā bija aicināti piedalīties uzņēmuma lielākie klienti. Šajā gadā tikšanās galvenā tēma bija “zaļā” enerģija – pilsētas, uzņēmuma un katra iedzīvotāja ikdienas darbības kontekstā.

Sarunu pēcpusdienas pirmajā daļā tās dalībnieki – namu apsaimniekotāju, individuālo dzīvokļu īpašumu biedrību un pašvaldības iestāžu pārstāvji “Liepājas enerģijas” ražotnē iepazina koksnes šķeldas ceļu visa tā pārstrādes procesa gaitā – sākot ar kravu piegādēm, uzglabāšanas noliktavām, laboratorijām, kurās tiek analizēti dažādie šķeldas kvalitātes parametri, līdz šķeldas krāsnīm un apkures katliem. Uzņēmuma speciālisti iepazīstināja viesus arī ar nozīmīgajiem vides saglabāšanas pasākumiem, kurus uzņēmums īsteno, lai maksimāli samazinātu savas darbības ietekmi uz apkārtējo vidi.

Tikšanās otrā daļa tika veltīta prezentācijai, kuras iesākumā Liepājas pilsētas domes izpilddirektora vietnkieks īpašuma jautājumos Mārtiņš Tīdens iezīmēja pilsētas attīstību kopš 2006. gada līdz šodienai, norādot, cik būtiski samazinājies kopējais enerģijas patēriņš (par 21%) un CO2 emisijas (par 48%), un secinot, ka Liepāja gadu gaitā ir kļuvusi “zaļāka” un videi draudzīgāka, tomēr uzsverot, ka vēl joprojām šajā jomā ir daudz darāmā – piemēram, daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumi.

“Liepājas enerģijas” pārstāvji iepazīstināja klātesošos ar aktuālāko informāciju par jauno apkures sezonu un uzņēmuma “zaļās” enerģijas attīstības stratēģiju, uzsverot, ka šādam lēmumam – 2012. gadā uzsākt ražošanu un šodien jau kā galveno kurināmo energoresursu izmantojot koksnes šķeldu – par pamatu bija ne vien vides ilgtspējas jautājumi, bet arī ekonomiski aprēķini, lai uzņēmums saviem klientiem spētu nodrošināt iespējami lētāku siltumenerģiju, vienlaicīgi veicinot tautsaimniecības attīstību.

“Liepājas enerģijas” klientu Sarunu pēcpusdiena norisinājās otro reizi, un tās mērķis ir veicināt pakalpojuma sniedzēja un pakalpojuma lietotāja viedokļu un pieredzes apmaiņu un stiprināt turpmāko sadarbību.

Bildes no klientu Sarunu pēcpusdienas skatāmas šeit.

Par SIA “Liepājas enerģija”

SIA “Liepājas enerģija”  ir dibināta 2005. gadā un  nodarbojas ar siltumenerģijas ražošanu, sadali, pārvadi un realizāciju Liepājas pilsētā, kā arī ar elektroenerģijas ražošanu un realizāciju. Uzņēmums apkalpo gandrīz 700 dzīvojamo māju, kā arī skolas, bērnudārzus, iestādes un uzņēmumus; kopējais Liepājas centralizētās siltumapgādes sistēmas tīklu garums ir 100 kilometri. SIA “Liepājas enerģija” akcionāri ir AS “Latvenergo” (51%), Liepājas pilsētas dome (39%) un SIA “Enerģijas risinājumi” (10%); uzņēmumā strādā 84 darbinieki.

Papildu informācija:
Agija Tērauda,
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 63425673
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.liepajasenergija.lv

facebook.com/Liepajas.energija; twitter.com/Liepajas_energy