Kā pieslēgties


IMG 7875SIA "Liepājas enerģija" izskatīs siltumapgādes piegādes iespējas jebkuram objektam Liepājas pilsētā. Lai izvērtētu objekta pieslēgšanu centralizētās siltumapgādes sistēmai, potenciālajam klientam ir jāveic šādas darbības:

1) Jāsaņem tehniskos noteikumus. Tos var pieprasīt un saņemt nekustamā īpašuma īpašnieks vai tā pilnvarota persona, iesniedzot uzņēmumam "Liepājas enerģija" pilnvaru un Tehniskajai daļai adresētu iesniegumu ar lūgumu izstrādāt tehniskos noteikumus objekta pieslēgšanai uzņēmuma "Liepājas enerģija" centralizētās siltumapgādes sistēmai.

Iesniegumā jānorāda:
• objekta atrašanās vieta (adrese, kadastra numurs);
• nepieciešamās siltuma slodzes (MW) objekta apkures, karstā ūdens un ventilācijas nodrošināšanai;
• kontaktpersona un kontakttālrunis.

Iesnieguma veidlapa pieejama šeit.

Potenciālajam klientam pēc pieprasījuma tiek izsniegti tehniskie noteikumi, ko sagatavo uzņēmuma "Liepājas enerģija" Tehniskā daļa. Noteikumi iekļaus visu informāciju, kas nepieciešama siltumtīklu būvniecības projekta izstrādei un objekta siltumapgādes nodrošināšanai.

2) Pēc tehnisko noteikumu saņemšanas klientam jāvēršas pie licencēta projektētāja vai projektēšanas organizācijas un jāpasūta siltumtīklu un individuālā siltummezgla izbūves projekts.

Projekts jāsaskaņo ar uzņēmumu "Liepājas enerģija", attiecīgajām pilsētas organizācijām, ēku un zemes īpašniekiem un Liepājas pilsētas būvvaldi. 

 

Uzņēmuma "Liepājas enerģija" Tehniskās daļas kontaktinformācija: Ludviķa iela 15; tālrunis: 63480955, 29493408; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.