“Liepājas enerģija” aicina uz radošajām darbnīcām uzņēmuma Atvērto durvju dienā

SIA “Liepājas enerģija” 25. maijā savā lielākajā ražošanas objektā TEC, Kaiju ielā 33, rīkos Atvērto durvju dienu, aicinot tajā piedalīties ikvienu mazo un arī lielo liepājnieku. Pasākumā būs iespēja iepazīt siltumenerģijas ražošanas procesus, dažādus enerģijas veidus, radošajās darbnīcās pārbaudīt savas zināšanas atjautības uzdevumos un spēku enerģijas radīšanā, kā arī ekskursijas laikā būs iespēja aplūkot uzņēmuma lielāko siltumenerģijas ražotni. Ieeja pasākumā bez maksas.

Atvērto durvju dienā tiks gaidītas gan ģimenes ar bērniem, gan skolēnu grupas, kā arī ikviens interesents, kurš interesantā un atraktīvā veidā vēlas tuvāk iepazīt siltumenerģijas ražošanu. Sadarbībā ar zinātnes centra “ZINOO” Liepājas filiāli tiks piedāvāti eksperimenti, kur katrs pats varēs pārliecināties, kā tiek radīta CO2 gāze un kādu ietekmi tā atstāj uz apkārtējo vidi, kā cauruļu un ēku siltināšana palīdz samazināt siltumenerģijas zudumus un kā paša spēkiem iespējams saražot enerģiju.

Tāpat būs iespējams darboties šķeldas un ķīmijas laboratorijās, atsijājot derīgo šķeldu no dažādiem piemaisījumiem un noteikt kvalitāti ūdenim, kas tiek pārvadīts uzņēmuma siltumtīklos – šie procesi ir nozīmīgi, lai uzņēmums saviem klientiem spētu nodrošināt augstu pakalpojuma kvalitāti.

Savukārt ekskursija ražotnē un interaktīva mozaīka palīdzēs izprast ceļu, kā koksne no meža nokļūst līdz uzņēmumam, kā tā tiek pārvērsta siltumenerģijā un kā enerģija tiek novadīta līdz klienta mājoklim, kur siltums mājo uzstādītajās sildierīcēs. Ekskursijas laikā būs iespējams aplūkot biokoģenerācijas stacijas iekārtas, kas šķeldu piegādā kurtuvēm, gan arī pašas kurtuves un citas ražošanas iekārtas, kas ir vienas no modernākajām Baltijas valstīs.

Atvērto durvju dienā, 25. maijā, “Liepājas enerģija” apmeklētājus gaidīs Kaiju ielā 33 (TEC) no plkst. 13:00 līdz 16:00. Radošajās darbnīcās interesenti brīvi varēs piedalīties visa pasākuma laikā, savukārt organizētas ekskursijas uzņēmuma ražotnē notiks plkst. 13:15, 14:15 un 15:15. Iepriekšēja dalība nav jāpiesaka; ieeja pasākumā ir bez maksas. Papildu informācija par pasākumu, zvanot pa tālruni 63425673, 28647396 vai rakstot uz e-pastu [email protected].

Par SIA “Liepājas enerģija”

SIA “Liepājas enerģija”  ir dibināta 2005. gadā un  nodarbojas ar siltumenerģijas ražošanu, sadali, pārvadi un realizāciju Liepājas pilsētā, kā arī ar elektroenerģijas ražošanu un realizāciju. Uzņēmums apkalpo gandrīz 700 dzīvojamo māju, kā arī skolas, bērnudārzus, iestādes un uzņēmumus; kopējais Liepājas centralizētās siltumapgādes sistēmas tīklu garums ir 100 kilometri. SIA “Liepājas enerģija” akcionāri ir AS “Latvenergo” (51%), Liepājas pilsētas dome (39%) un SIA “Enerģijas risinājumi” (10%); uzņēmumā strādā 84 darbinieki.

Papildu informācija:
Agija Tērauda,
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 63425673
E-pasts: [email protected]
www.liepajasenergija.lv

facebook.com/Liepajas.energijatwitter.com/Liepajas_energy

Atgriezties

PIESAKIES KONSULTĀCIJAI