“Liepājas enerģija” Lielās Talkas laikā sakopj pludmali un kāpu zonu

Šodien, 21. aprīlī, SIA “Liepājas enerģija”, atbalstot Vislatvijas vides sakopšanas iniciatīvu Lielā Talka, sakopj vienu no iecienītākajām un apmeklētākajām pilsētnieku un pilsētas viesu atpūtas vietām – pludmali un kāpu zonu.

Uzņēmuma darbinieki dienas laikā sakops pludmales un kāpu zonu teritoriju virzienā no Vaiņodes ielas izejas uz jūru, Liepājā līdz atpūtas bāzei “Vērbeļnieki”, Nīcas novadā.

“Liepājas enerģijas” vides un darba aizsardzības inženiere Gunta Zaldeniece: “Šogad izvēlējāmies sakopt pludmales zonu, jo pludmale ir ne vien pilsētas simbols un iecienīts tūristu galamērķis, bet arī mūsu darbinieku un viņu ģimenes locekļu atpūtas un sportisko nodarbju vieta.”

Rūpes par vidi, tīru un drošu apkārtni ir viena no uzņēmuma pamatvērtībām, tādēļ arī ikdienā savu uzņēmējdarbību uzņēmums īsteno tā, lai ražošanas procesu atstātā ietekme uz vidi būtu iespējami mazāka. Dalība Lielajā Talkā ir viena no aktivitātēm, ar kuras palīdzību “Liepājas enerģija” aicina Liepājas un visas Latvijas iedzīvotājus pievērst uzmanību vides jautājumiem, rosinot atbildīgai rīcībai ne vien īpašos organizētos pasākumos, bet arī ikdienā.

Par SIA “Liepājas enerģija”

SIA “Liepājas enerģija”  ir dibināta 2005. gadā un  nodarbojas ar siltumenerģijas ražošanu, sadali, pārvadi un realizāciju Liepājas pilsētā, kā arī ar elektroenerģijas ražošanu un realizāciju. Uzņēmums apkalpo gandrīz 700 dzīvojamo māju, kā arī skolas, bērnudārzus, iestādes un uzņēmumus; kopējais Liepājas centralizētās siltumapgādes sistēmas tīklu garums ir 100 kilometri. SIA “Liepājas enerģija” akcionāri ir AS “Latvenergo” (51%), Liepājas pilsētas dome (39%) un SIA “Enerģijas risinājumi” (10%); uzņēmumā strādā 84 darbinieki.

Papildu informācija:
Agija Tērauda,
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 63425673
E-pasts: [email protected]
www.liepajasenergija.lv

facebook.com/Liepajas.energijatwitter.com/Liepajas_energy

Atgriezties

PIESAKIES KONSULTĀCIJAI