“Liepājas enerģija” pilsētas siltumtīklu rekonstrukcijas darbus uzsāk ar jaunu pieslēgumu izbūvēm

SIA “Liepājas enerģija”, ārgaisa temperatūrām paaugstinoties un saglabājoties stabilām, uzsākusi pilsētas siltumtīklu rekonstrukciju. Ņemot vērā, ka apkures sezona turpinās, tiek veikta siltumtīklu posmu rekonstrukcija tikai tādos objektos, kas neietekmē siltumapgādes pakalpojuma nodrošinājumu klientiem.

Rekonstrukcijas darbi šobrīd notiek sešos objektos, kur tiek veikta siltumtīklu posmu izbūve, lai centralizētajai siltumapgādes sistēmai pievienotu jaunus klientus; vienā objektā jauna siltumtīklu posma izbūve jau noslēgusies.

Kopumā līdz nākamās apkures sezonas sākumam 45 jaunu klientu objektu pieslēgumiem plānots izbūvēt ap 1,8 km siltumtīklu. Ņemot vērā, ka jauna pieslēguma izbūves process ir laikietilpīgs un veicamo darbu apjoms ierobežots, tad šobrīd uzņēmums pieņem interesentu pieteikumus par iespēju savā mājoklī vai uzņēmumā izmantot centralizēto siltumapgādi sākot ar 2019./2020. gada apkures sezonu. Plašāka informācija par pieteikšanos pakalpojumam uzņēmuma mājaslapā šeit.

Savukārt līdz ar apkures sezonas noslēgumu tiks uzsākta to siltumtrašu posmu rekonstrukcija, kas ir novecojuši un  nespēj nodrošināt atbilstošu kvalitāti. Kopumā vasaras laikā plānots rekonstruēt ap 5,3 km siltumtīklu, līdz ar to jaunās apkures sezonas sākumā modernizēti būs jau 97% no visiem pilsētas siltumtīkliem, un uzņēmums plāno, ka 2019. gads būs noslēdzošais siltumtīklu infrastruktūras modernizācijā.

Lielākais rekonstukciju projekts šajā vasarā būs ar Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansējumu nodrošinātais projekts, un tas tiks realizēts četros posmos: 1.posms no Baznīcas ielas 20 pa Stendera ielu līdz A. Pumpura ielai 10; 2.posms Ugāles ielā no Vaiņodes ielas līdz M. Ķempes ielai; 3.posms no Vecās ostmalas 40 līdz Vecai ostmalas 47; 4.posms no Krūmu ielas 49 līdz Krūmu ielai 57. Kopējais rekonstruējamo siltumtīklu posmu garums – 1,5 km.

Vasaras mēnešos “Liepājas enerģija” veiks arī siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes un siltumtīklu modernizāciju to ēku iekšpagalmos, kas gūs atbalstu Liepājas pilsētas domes īstenotajā pagalmu labiekārtošanas programmā.

Visi rekonstrukcijas darbi tiek plānoti tā, lai laika periods, kad iedzīvotāji nesaņem pakalpojumu, būtu maksimāli īss. Par plānotajiem pakalpojumu padeves traucējumiem uzņēmums savlaicīgi informē namu apsaimniekotājus, kuri attiecīgi tālāk nodrošina informācijas pieejamību iedzīvotājiem. “Liepājas enerģijas” aktualitātēm un rekonstrukciju darbu plānam iespējams sekot līdzi arī uzņēmuma mājaslapā www.liepajasenergija.lv vai zvanot Klientu daļai pa tālruni 63488866.

Par SIA “Liepājas enerģija”

SIA “Liepājas enerģija”  ir dibināta 2005. gadā un  nodarbojas ar siltumenerģijas ražošanu, sadali, pārvadi un realizāciju Liepājas pilsētā, kā arī ar elektroenerģijas ražošanu un realizāciju. Uzņēmums apkalpo gandrīz 700 dzīvojamo māju, kā arī skolas, bērnudārzus, iestādes un uzņēmumus; kopējais Liepājas centralizētās siltumapgādes sistēmas tīklu garums ir 100 kilometri. SIA “Liepājas enerģija” akcionāri ir AS “Latvenergo” (51%), Liepājas pilsētas dome (39%) un SIA “Enerģijas risinājumi” (10%); uzņēmumā strādā 84 darbinieki.

Papildu informācija:
Agija Tērauda,
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 63425673
E-pasts: [email protected]
www.liepajasenergija.lv

facebook.com/Liepajas.energijatwitter.com/Liepajas_energy

Atgriezties

PIESAKIES KONSULTĀCIJAI