Siltumavota rekonstrukcija Liepājā, Kaiju 33

2011. gada 29. jūnijā SIA „Liepājas enerģija” parakstīja līgumu ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru  par divu ar biomasu kurināmu ūdenssildāmo katlu uzstādīšanu ar kopējo jaudu 30 MW. Projektu plānots realizēt divu gadu laikā. Kopējās investīcijas ir aptuveni 8 miljoni latu, no kuriem 50% ir ES Kohēzijas fonda līdzfinansējums. Projekta īstenošana ļaus palielināt „zaļās” enerģijas īpatsvaru un mazināt gāzes cenas ietekmi uz tarifu.

Projekta norise

PROJEKTS „SILTUMAVOTA REKONSTRUKCIJA KAIJU IELĀ 33, LIEPĀJĀ” NOSLĒDZIES
PIEŅEM EKSPLUATĀCIJĀ BIOMASAS KATLU MĀJU
IEKURINA OTRO BIOMASAS KATLU
IEKURINA VIENU NO DIVIEM ŠĶELDAS KATLIEM
KATLU MĀJAS CELTNIECĪBA NORIT VEIKSMĪGI
PIEŅEM EKSPLUATĀCIJĀ SLĒGTO ŠĶELDAS NOLIKTAVU
BIOMASAS KATLUMĀJA SVIN SPĀRU SVĒTKUS
TOPOŠAJĀ BIOMASAS KATLUMĀJĀ UZSTĀDA SKURSTENI
SIA „LIEPĀJAS ENERĢIJA” INVESTĒ EFEKTĪVĀS UN VIDEI DRAUDZĪGĀS TEHNOLOĢIJĀS
PIEGĀDĀTAS UN UZSTĀDĪTAS PIRMĀS TEHNOLOĢISKĀS IEKĀRTAS
UZSĀK KATLU MĀJAS PAMATU BETONĒŠANU UN PARAKSTA LĪGUMU PAR NOLIKTAVAS CELTNIECĪBU
TIKA PABEIGTI ATKLĀTAS ŠĶELDAS NOLIKTAVAS BŪVDARBI.
NO ZVIEDRIJAS “LIEPĀJAS ENERĢIJAS” BŪVLAUKUMĀ KAIJU IELĀ IR PIEGĀDĀTS PASŪTĪTAIS “VOLVO” MARKAS FRONTĀLAIS TRAKTORIEKRĀVĒJS
ŠODIEN, 31. AUGUSTĀ, SIA ”LIEPĀJAS ENERĢIJA” VADĪBA PARAKSTĪJA LĪGUMU AR AS ”UPB”
PIETEIKUMU ATVĒRŠANAS SĒDĒ TIKA KONSTATĒTS, KA PIETEIKUMUS IESNIEDZA 5 KANDIDĀTI. PAMATOJOTIES UZ ATLASES VĒRTĒŠANAS REZULTĀTIEM, TIKAI VIENS PIETEIKUMS BIJA ATBILSTOŠS ATLASES NOLIKUMA PRASĪBĀM
SIA „LIEPĀJAS ENERĢIJA” UZAICINA PIEDALĪTIES IEPIRKUMA PROCEDŪRĀ „BŪVUZRAUDZĪBA SILTUMAVOTA REKONSTRUKCIJAI LIEPĀJĀ, KAIJU IELĀ 33″ (IDENTIFIKĀCIJAS NR.LE2012/07-21)
SIA „LIEPĀJAS ENERĢIJA” BIJA IZSLUDINĀJUSI IEPIRKUMA PROCEDŪRU „SILTUMAVOTA REKONSTRUKCIJA LIEPĀJĀ,KAIJU IELĀ 33″ (IDENTIFIKĀCIJAS NR.LE2011/07-4)
SIA „LIEPĀJAS ENERĢIJA” BIJA IZSLUDINĀJUSI IEPIRKUMA PROCEDŪRU „TRAKTORA AR FRONTĀLO KAUSU (FRONTĀLĀ IEKRĀVĒJA) IEGĀDE”
PROJEKTA NORISE
2011. GADA 21. NOVEMBRĪ SIA „LIEPĀJAS ENERĢIJA” ATKĀRTOTI IZSLUDINĀJA SARUNU PROCEDŪRU „SILTUMAVOTA REKONSTRUKCIJA LIEPĀJĀ, KAIJU IELĀ 33″
2011. GADA 21. NOVEMBRĪ SIA „LIEPĀJAS ENERĢIJA” ATKĀRTOTI IZSLUDINĀJA SARUNU PROCEDŪRU „SILTUMAVOTA REKONSTRUKCIJA LIEPĀJĀ, KAIJU IELĀ 33″ (IEPIRKUMA IDENTIFIKĀCIJAS NR.LE2011/07-43), PUBLICĒJOT PAZIŅOJUMU PAR LĪGUMU IUB MĀJAS LAPĀ.
SIA „LIEPĀJAS ENERĢIJA” VADĪBA PARAKSTĪJA LĪGUMU AR VALSTS AĢENTŪRU „LATVIJAS INVESTĪCIJU UN ATTĪSTĪBAS AĢENTŪRA” PAR DIVU AR BIOMASU KURINĀMU ŪDENSSILDĀMO KATLU UZSTĀDĪŠANU AR KOPĒJO JAUDU 30MW.

Saistītie iepirkumi

Iepirkuma priekšmetsIesniegšanas termiņšIepirkuma statuss

Atgriezties

PIESAKIES KONSULTĀCIJAI