Uzsākta Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansētā siltumtīklu rekonstrukcijas projekta otrā posma realizācija

25. jūnijā SIA Liepājas enerģija sadarbības partneris AS UPB uzsāka siltumtīklu rekonstrukciju Ugāles ielas posmā no Vaiņodes ielas līdz M. Ķempes ielai. Siltumtīklu rekonstrukcija tiek īstenota ar Eiropas Savienības (ES) Kohēzijas fonda (KF) piešķirto līdzfinansējumu.

UPB speciālisti uzsākuši siltumtīklu posma sagatavošanu cauruļvadu nomaiņai – tiek veikti rakšanas darbi un materiālu sagāde. Noslēdzoties sagatavošanās darbiem un uzsākot pašu cauruļvadu nomaiņu, māju, kas atrodas tiešā remontdarbu apkārtnē, iedzīvotājiem nebūs pieejams siltumenerģijas pakalpojums. Liepājas enerģija savlaicīgi par to informēs namu apsaimniekotājus un iedzīvotājus. Plānots, ka Ugāles ielas posma siltumtīklu rekonstrukcija pilnībā tiks pabeigta septembra sākumā.

Saistībā ar rekonstrukcijas darbiem plānoti arī satiksmes kustības ierobežojumi – līdz 1. septembrim būs slēgta satiksme Ugāles ielā, posmā no Vaiņodes ielai līdz Mirdzas Ķempes ielai. Autovadītāji aicināti būt uzmanīgiem un sekot līdzi ceļa zīmēm, lai apbrauktu slēgto ielas posmu.

Lasīt vairāk.

Atgriezties

PIESAKIES KONSULTĀCIJAI