SIA “Liepājas enerģija” noslēgusi tranzīta siltumtīklu rekonstrukcijas darbus

Līdz ar pavasara tuvošanos SIA “Liepājas enerģija” noslēgusi cauruļvadu izolācijas rekonstrukcijas darbus siltumtīkliem, kas atrodas daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku pagrabos. Šajā apkures sezonā tika veikti pēdējie apjomīgie tranzīta siltumtīklu rekonstrukcijas darbi, un šobrīd siltumizolācija tranzīta siltumtīkliem atjaunota visos daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku pagrabos.

Siltumtīklu, kas izbūvēti caur daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pagrabiem un nodrošina siltumenerģijas pievadi ēku siltummezgliem, izolācijas nomaiņu “Liepājas enerģija” uzsāka 2012. gadā, jo esošais izolācijas materiāls bija tehniski nokalpojis, kā rezultātā paaugstinājās siltuma zudumi un samazinājās siltumenerģijas efektivitāte. Šogad uzņēmums noslēdza cauruļvadu izolācijas rekonstrukcijas darbus, kopā sešos gados rekonstruējot aptuveni 25 km tranzīta siltumtīklu.

Laikā no pērnā gada oktobra līdz šā gada martam “Liepājas enerģijas” speciālisti cauruļvadu izolāciju ir atjaunojuši 57 daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku pagrabos, kopumā 2,5 km garumā; iepriekšējos gados cauruļvadu izolācija ik gadu atjaunota vidēji 3,5 – 5 km garumā.

Cauruļvadu izolācijā uzņēmums izmanto tikai augstvērtīgus un profesionālus materiālus, kas ne vien paaugstina uzņēmuma kopējo un katras daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas siltumenerģijas efektivitāti, bet arī nodrošina, ka siltumizolācijas modernizācija nebūs nepieciešama vismaz turpmākos 10 gadus.

Ēku pagrabos esošo siltumtrašu rekonstrukciju “Liepājas enerģija” veic apkures sezonas laikā, jo šo darbu veikšanai parasti nav nepieciešams pārtraukt siltumapgādes padevi. Savukārt līdz ar apkures sezonas noslēgumu tiks uzsākti pilsētas siltumtīklu rekonstrukcijas darbi un siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes; šobrīd uzņēmuma speciālisti ir uzsākuši sagatavošanas darbus jaunu pieslēgumu izbūvēm.

Par SIA “Liepājas enerģija”

SIA “Liepājas enerģija”  ir dibināta 2005. gadā un  nodarbojas ar siltumenerģijas ražošanu, sadali, pārvadi un realizāciju Liepājas pilsētā, kā arī ar elektroenerģijas ražošanu un realizāciju. Uzņēmums apkalpo gandrīz 700 dzīvojamo māju, kā arī skolas, bērnudārzus, iestādes un uzņēmumus; kopējais Liepājas centralizētās siltumapgādes sistēmas tīklu garums ir 100 kilometri. SIA “Liepājas enerģija” akcionāri ir AS “Latvenergo” (51%), Liepājas pilsētas dome (39%) un SIA “Enerģijas risinājumi” (10%); uzņēmumā strādā 84 darbinieki.

Papildu informācija:
Agija Tērauda,
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 63425673
E-pasts: [email protected]
www.liepajasenergija.lv

facebook.com/Liepajas.energijatwitter.com/Liepajas_energy

Atgriezties

PIESAKIES KONSULTĀCIJAI