Apkures sezona uzsākta vairāk nekā pusē centralizētajai siltumapgādes sistēmai pieslēgto namu

Līdz 16. oktobrim apkures sezona uzsākta 60%  SIA “Liepājas enerģija” klientu namos, tostarp arī daļā pilsētas izglītības iestāžu. Ēku individuālie siltummezgli māju iedzīvotājiem nodrošina iespēju izvēlēties komfortablu iekštelpu temperatūru atbilstoši laikapstākļiem, un patērēt siltumenerģiju tikai tik, cik tas ir nepieciešams konkrētajā brīdī.

Pagājušajā nedēļā apkures sezona uzsākta visos Liepājas bērnudārzos, daļā skolu un vairāk nekā pusē SIA “Liepājas namu apsaimniekotājs” pārvaldītajās dzīvojamās mājās. Kopumā līdz 16. oktobrim apkures sezona uzsākta 593 pilsētas objektos – 339 daudzdzīvokļu dzīvojamajās mājās, 87 privātmājās, 139 komercobjektos un 28 izglītības iestādēs.

Egils Tauriņš, “Liepājas enerģijas” klientu vadītājs: “Redzam, ka ar katru dienu pieaug to klientu skaits, kuri izvēlas uzsākt apkures sezou. Tuklāt arvien vairāk mūsu klientu izvēlas negaidīt pēdējo brīdi apkures pieslēgšanai, bet izmanto mājas siltummezgla sniegtās iespējas – siltajās dienās siltumenerģija tiek patērēta mazāk, vai netiek patērēta nemaz, bet vēsajās vairāk, nodrošinot mājoklī nemainīgi patīkamu gaisa temperatūru. Šāda pieeja noteikti ir labākā, sabalansējot komfortu un pakalpojuma izmaksas.”

Lēmums par apkures sezonas uzsākšanu nemainīgi ir pašu iedzīvotāju ziņā – lai pieslēgtu apkuri, ir jāvēršas pie savas mājas pārstāvja vai apsaimniekotāja, kurš ir tieši atbildīgs par apkures nodrošināšanu ēkā. “Liepājas enerģija” atgādina, lai mājokļos būtu mājīgi un komfortabli, kā arī siltumenerģija tiktu izmantota efektīvi, jāizvēlas individuālo siltummezglu nodrošinātās priekšrocības. Uzstādot siltummezglā precīzus rādījumus, tas darbojas automātiski, patērējot siltumenerģiju atbilstoši klientu komforta prasībām un laikapstākļiem. Ieteikumi apkures sezonas uzsākšanai šeit.

 

Par SIA “Liepājas enerģija”

SIA “Liepājas enerģija”  ir dibināta 2005. gadā un  nodarbojas ar siltumenerģijas ražošanu, sadali, pārvadi un realizāciju Liepājas pilsētā, kā arī ar elektroenerģijas ražošanu un realizāciju. Uzņēmums apkalpo gandrīz 700 dzīvojamo māju, kā arī skolas, bērnudārzus, iestādes un uzņēmumus; kopējais Liepājas centralizētās siltumapgādes sistēmas tīklu garums ir 100 kilometri. SIA “Liepājas enerģija” akcionāri ir AS “Latvenergo” (51%), Liepājas pilsētas dome (39%) un SIA “Enerģijas risinājumi” (10%); uzņēmumā strādā 84 darbinieki.

Papildu informācija:
Agija Tērauda,
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 63425673
E-pasts: [email protected]
www.liepajasenergija.lv

facebook.com/Liepajas.energijatwitter.com/Liepajas_energy

Atgriezties

PIESAKIES KONSULTĀCIJAI