Iespēja apmeklēt “Liepājas enerģijas” siltuma avotus!

Atzīmējot uzņēmuma desmit gadu jubileju, “Liepājas enerģija” aicina iedzīvotājus izmantot iespēju un apmeklēt uzņēmuma biokoģenerācijas staciju Kaiju ielā 33, lai klātienē vērotu siltumenerģijas ražošanas procesu, modernās tehnoloģijas, kā arī lai pārbaudītu savas zināšanas par enerģiju, bet savus spēkus – tās radīšanā. 

Interesentiem būs iespēja izstaigāt biokoģenerācijas staciju, aplūkojot vienas no modernākajām iekārtām un tehnoloģijām, kādas Latvijas siltumapgādes uzņēmumos tiek izmantotas enerģijas ražošanas procesā.

Tāpat būs iespēja izmēģināt savus spēkus enerģijas radīšanā, minoties ar velosipēdu, kam pievienots ģenerators, kas saražoto enerģiju pārveido elektrībā, tai dažādās krāsās izgaismojot uzņēmuma logo. Interesenti varēs izspēlēt arī atraktīvu spēli, veidojot siltumenerģijas ražošanas un piegādes ceļu sākot no kurināmā ieguves līdz siltumenerģijas nogādei mājoklī, kā arī piedalīties viktorīnā, kurā būs iespējams laimēt “Liepājas enerģijas” sarūpētas balvas. Īpašas aktivitātes paredzētas arī pašiem mazākajiem apmeklētājiem.

Interesenti aicināti pieteikt savu dalību ekskursijai kādā no piedāvātajiem laikiem: 7. novembrī plkst. 11.00 un šajā pašā dienā plkst. 13.30. Dalību biokoģenerācijas stacijas apmeklējumam pieteikt līdz 6.novembrim, zvanot pa tālruni 63425673, 28647396 vai rakstot uz e-pastu [email protected].

 

Par SIA “Liepājas enerģija”

SIA “Liepājas enerģija”  ir dibināta 2005. gadā un  nodarbojas ar siltumenerģijas ražošanu, sadali, pārvadi un realizāciju Liepājas pilsētā, kā arī ar elektroenerģijas ražošanu un realizāciju. Uzņēmums apkalpo gandrīz 700 dzīvojamo māju, kā arī skolas, bērnudārzus, iestādes un uzņēmumus; kopējais Liepājas centralizētās siltumapgādes sistēmas tīklu garums ir 97 kilometri. SIA “Liepājas enerģija” akcionāri ir AS “Latvenergo” (51%), Liepājas pilsētas dome (39%) un SIA “Enerģijas risinājumi” (10%); uzņēmumā strādā ap 90 darbinieku.

Papildu informācija:
Agija Tērauda,
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 63425673
E-pasts: [email protected]
www.liepajasenergija.lv

Atgriezties

PIESAKIES KONSULTĀCIJAI