Īslaicīgs siltumenerģijas padeves pārtraukums K. Zāles laukuma apkaimē

SIA “Liepājas enerģija” speciālisti šodien, 4. jūlija, pēcpusdienā konstatējuši cauruļvada bojājumu siltumtīklos, kas tiek atjaunoti Baznīcas ielas siltumtīklu rekonstrukcijas projekta ietvaros. Bojājuma progresija var izraisīt cauruļvadu plīsumu un karsta siltumnesēja (tehniskā ūdens) noplūdi apkārtējā vidē. Lai saglabātu drošu siltumtīklu darbību, “Liepājas enerģijas” speciālisti ir uzsākuši bojājuma likvidācijas darbus, kuru laikā atsevišķām ēkām K.Zāles laukuma apkaimē tiks pārtraukta siltumenerģijas padeve.

Lai gan bojājumu novēršanas darbi jau ir uzsākti, 4. jūlija vakarā iedzīvotājiem joprojām būs pieejams karstais ūdens; bet sākot ar 5. jūlija plkst. 9:00 siltumenerģijas padeve tiks pārtraukta līdz pilnīgai cauruļvadu bojājumu novēršanai. Siltumenerģijas pakalpojums – apkure un karstais ūdens – nebūs pieejami Lielajā ielā 1, K.Zāles laukumā 2, 4, 6, Jāņa ielā 1, 6, Bāriņu ielā 3, 7, 8/10, 12, Teātra ielā 4, Jaunajā ielā 4, A.Pumpura ielā 5A, 7 un Zivju ielā 3, 5, 6.

Siltumtīklu bojājumus plānots novērst un siltumenerģijas padevi atjaunot līdz 6. jūlija rītam; uzņēmums informēs iedzīvotājus par siltumenerģijas padeves atjaunošanu. “Liepājas enerģija” aicina iedzīvotājus ar sapratni uztvert neērtības, kas radušās bojājumu novēršanas laikā.

Par SIA “Liepājas enerģija”

SIA “Liepājas enerģija”  ir dibināta 2005. gadā un  nodarbojas ar siltumenerģijas ražošanu, sadali, pārvadi un realizāciju Liepājas pilsētā, kā arī ar elektroenerģijas ražošanu un realizāciju. Uzņēmums apkalpo gandrīz 700 dzīvojamo māju, kā arī skolas, bērnudārzus, iestādes un uzņēmumus; kopējais Liepājas centralizētās siltumapgādes sistēmas tīklu garums ir 100 kilometri. SIA “Liepājas enerģija” akcionāri ir AS “Latvenergo” (51%), Liepājas pilsētas dome (39%) un SIA “Enerģijas risinājumi” (10%); uzņēmumā strādā 84 darbinieki.

Papildu informācija:
Agija Tērauda,
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 63425673
E-pasts: [email protected]
www.liepajasenergija.lv

facebook.com/Liepajas.energijatwitter.com/Liepajas_energy

Atgriezties

PIESAKIES KONSULTĀCIJAI