Klaipēdas ielas maģistrālās siltumtrases rekonstrukciju uzsāk “Grobiņas SPMK”

SIA “Liepājas enerģija”, turpinot modernizēt pilsētas siltumapgādes sistēmu un paaugstinot siltumtīklu drošību, uzsākusi 100 metru gara maģistrālā siltumtīkla posma rekonstrukciju Tukuma un Klaipēdas ielas krustojumā. Laikā no 4. septembra līdz 10. septembrim daļai Dienvidrietumu rajona iedzīvotāju būs pārtraukta siltumenerģijas padeve; šodien siltumenerģija atjaunota Ventas un Cenkones ielā.

Vakar, 3. septembrī, “Liepājas enerģijas” speciālisti veica pēdējos maģistrālās siltumtrases sagatavošanas darbus rekonstrukcijai, lai šodien, 4. septembra rītā, darbus varētu uzsākt uzņēmuma sadarbības partneris SIA “Grobiņas SPMK”.

Dienas laikā realizēti sekojoši darbi:

  • pilnībā demontēta 100 m garā maģistrālā siltumtrase;
  • sagatavots siltumtīklu ieguldīšanas vietas gultnis;
  • iemetināti noslēdzošie aizbīdņi siltumtīklu izejā no “Liepājas enerģijas” gāzes koģenerācijas stacijas Tukuma ielā 2;
  • sistēma piepildīta līdz noslēgumarmatūrai un atjaunota siltumenerģijas padeve dzīvojamām ēkām Ventas un Cenkones ielā;
  • attīrītas un sagatavotas cauruļu čaulas D600, kas atrodas zem Klaipēdas ielas šķērsošanas vietas;
  • veikti sagatavošanas darbi jaunas siltumtrases izbūvei.

Informācija par ēkām, kurām no 4. līdz 10. septembrim būs pārtraukta siltumenerģijas padeve, pieejama uzņēmuma mājas lapā šeit.

Rekonstrukcijas laikā satiksmes kustība nebūs traucēta, bet laikā no 21. augusta līdz 17. septembrim būs izveidots pagaidu apbraucamais ceļš no Tukuma ielas 2 – tam virzoties caur “Liepājas enerģijas” katlu mājas teritoriju – līdz Vaiņodes ielai. Apbraucamais ceļš nodrošinās brīvu piekļuvi garāžu kooperatīvam, uzņēmumam SIA “Ozoliņš un partneri” (Tukuma ielā 6a) un dzīvojamajai mājai (Tukuma ielā 6), kas atrodas līdzās katlu mājai. Apbraukšanas shēma aplūkojama šeit.

Par SIA “Liepājas enerģija”

SIA “Liepājas enerģija”  ir dibināta 2005. gadā un  nodarbojas ar siltumenerģijas ražošanu, sadali, pārvadi un realizāciju Liepājas pilsētā, kā arī ar elektroenerģijas ražošanu un realizāciju. Uzņēmums apkalpo gandrīz 700 dzīvojamo māju, kā arī skolas, bērnudārzus, iestādes un uzņēmumus; kopējais Liepājas centralizētās siltumapgādes sistēmas tīklu garums ir 100 kilometri. SIA “Liepājas enerģija” akcionāri ir AS “Latvenergo” (51%), Liepājas pilsētas dome (39%) un SIA “Enerģijas risinājumi” (10%); uzņēmumā strādā 86 darbinieki.

Papildu informācija:
Agija Tērauda,
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 63425673
E-pasts: agija.terauda@liepajasenergija.lv
www.liepajasenergija.lv

facebook.com/Liepajas.energijatwitter.com/Liepajas_energy

Atgriezties

PIESAKIES KONSULTĀCIJAI