Liepājā viesojas Ekonomikas ministrijas pārstāvji

Lai tiktos ar vietējiem uzņēmējiem, kā arī pārrunātu nozares aktualitātes ar Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes vadību, piektdien, 21. janvārī, Liepāju apmeklēja Ekonomikas ministrijas (EM) pārstāvji.

Reģionālās vizītes ietvaros Ekonomikas ministrijas parlamentārā sekretāre Ilze Indriksone, kā arī ministrijas valsts sekretāra vietnieks tautsaimniecības jautājumos Raimonds Lapiņš un ministra biroja vadītājs Artūrs Butāns ar Liepājas pašvaldības vadību pārrunāja jautājumus, kas skar enerģētikas nozari, industriālo parku attīstību un Eiropas struktūrfondu piesaisti. Tāpat viesi apmeklēja LIAA Liepājas biznesa inkubatoru, pārrunājot līdzšinējo inkubatoru darbību un pieredzi, kā arī tikās ar inkubatora uzņēmumu “KUBUM” un “InPass” vadību.

Vizītes gaitā viesi apmeklēja arī bijušās rūpnīcas “Liepājas Metalurgs” teritoriju, tikās ar Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieka p.i. Uldi Hmieļevski, kurš viesiem izrādīja teritoriju, kā arī iepazīstināja ar teritorijas nākotnes vīziju un uzsākto lokālplānojumu par perspektīvo uzņēmējdarbības vides attīstību. Tāpat viesi apmeklēja uzņēmumu SIA „Caljan”, kura jaunā ražotne ir izvietota pilnībā pārbūvētajā bijušajā Metalurga Mehāniskajā cehā.

Dienas gaitā delegācija apmeklēja arī SIA “Liepājas Enerģija” šķeldas katlu māju Ģenerāļa Baloža 23A, kuras jauda nodrošina centralizētās siltumapgādes pakalpojumu 55 objektiem – 46 daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām (aptuveni 2611 dzīvokļi), bērnudārzam “Pienenīte”, Liepājas 3. pamatskolai, Liepājas Svētā Nikolaja pareizticīgo Jūras katedrālei, veikaliem un ražošanas objektiem.

Vizītes noslēgumā viesi tikās arī ar Dienvidkurzemes novada pašvaldības vadību.

Avots: www.liepaja.lv

 

Atgriezties

PIESAKIES KONSULTĀCIJAI