Liepājas Enerģija aicina izzināt profesijas Ēnu Dienā

Tuvojoties ikgadējai Ēnu dienai, kas norisināsies 14. februārī, SIA Liepājas enerģija aicina jauniešus pieteikties vakancēm arī Liepājas siltumapgādes uzņēmumā. Šogad tiek piedāvāts izzināt atšķirīgas profesijas – kopā vienpadsmit –, līdz ar to katrs interesents varēs atrast tieši sev interesējošo specialitāti.

Skolēnu – ēnu – pieteikumus gaidīsim šādām profesijām:

 • valdes priekšsēdētājs – viena vakance;
 • personālvadības un kvalitātes vadītājs – divas vakances;
 • termoelektrocentrāles (TEC) vadītājs – viena vakance;
 • sabiedrisko attiecību speciālists – divas vakances;
 • vides un darba aizsardzības speciālists – divas vakances;
 • grāmatvedis – divas vakances – divas vakances;
 • ekonomists – viena vakance;
 • lietvedības pārzinis – viena vakance;
 • ķīmijas laborants – divas vakances;
 • termoelektrocentrāles (TEC) stacijas iekārtu operators – viena vakance;
 • siltumiekārtu remontu tehniķis – viena vakance.

Ēnu dienā četru stundu garumā jaunieši varēs iepazīt sava ēnu devēja darba pienākumus, ikdienas ritmu, gūstot vispārīgu ieskatu profesijā. Dienas noslēgumā paredzēta ēnu un ēnu devēju kopīga ekskursija Liepājas enerģijas lielākajā siltumavotā un dalīšanās dienas iespaidos, gūtajā pieredzē.

Pieteikties vakancei iespējams Ēnu dienas mājas lapas www.enudiena.lv Liepājas enerģijas profilā vai sazinoties ar uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciālisti Agiju Tēraudu: tālr.: 28647396, e-pasts: [email protected]. Pieteikumus gaidīsim līdz 12. februārim.

Liepājas enerģija Ēnu dienas projektā piedalās jau vairākus gadus, un šī iniciatīva ir tikai viens no veidiem, kā uzņēmums iepazīstina jauniešus ar siltumenerģijas ražošanas procesiem un profesijām, kas tiek pārstāvētas uzņēmumā.

Ēnu diena ir pasaulē zināma un atzīta “Junior Achievement” karjeras izglītības programma 1. – 12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.

 

Par SIA Liepājas enerģija

SIA Liepājas enerģija ir dibināta 2005. gadā un  nodarbojas ar siltumenerģijas ražošanu, sadali, pārvadi un realizāciju Liepājas pilsētā, kā arī ar elektroenerģijas ražošanu un realizāciju. Uzņēmums apkalpo gandrīz 700 dzīvojamo māju, kā arī skolas, bērnudārzus, iestādes un uzņēmumus; kopējais Liepājas centralizētās siltumapgādes sistēmas tīklu garums ir 100 kilometri. SIA Liepājas enerģija akcionāri ir AS “Latvenergo” (51%), Liepājas pilsētas dome (39%) un SIA “Enerģijas risinājumi” (10%); uzņēmumā strādā 84 darbinieki.

Papildu informācija:
Agija Tērauda,
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 63425673
E-pasts: [email protected]
www.liepajasenergija.lv

facebook.com/Liepajas.energijatwitter.com/Liepajas_energy

Atgriezties

PIESAKIES KONSULTĀCIJAI