“Liepājas enerģija” aicina nesteigties ar apkures sezonas noslēgšanu

Aprīlis Liepājā turpinājās ar vēsiem laikapstākļiem, tāpēc pilsētas iedzīvotāji vēl nav aktīvi izrādījuši vēlmi pārtraukt apkures sezonu. Arī maija sākums Liepājā tiek prognozēts salīdzinoši vēss, tāpēc uzņēmums aicina nesteigties ar apkures sezonas noslēgšanu.

Liepājā apkures sezonu šobrīd ir noslēgušas vairākas izglītības iestādes, jo klātienes mācību process iestādēs ir pārtrauks saistībā ar infekcijas Covid-19 izplatību un uzliesmojumu arī Latvijā.

SIA “Liepājas enerģija” vērš iedzīvotāju uzmanību – laika prognoze arī maijā solās būt mainīga, tāpēc uzņēmums aicina nesteigties ar apkures sezonas noslēgumu, bet uzticēties ēkas individuālajam siltummezglam, kas ieregulēts atbilstoši laikapstākļiem. Tādējādi pie augstākas ārgaisa temperatūras siltumenerģija tiks patērēta mazāk, vai netiks patērēta vispār, bet, temperatūrai pazeminoties, siltummezgls automātiski ieslēgsies, nodrošinot ēkā izvēlēto komforta līmeni.

Noslēdzoties aktīvajai apkures sezonai, SIA “Liepājas enerģija” aicina iedzīvotājus pavasarī un vasarā ieplānot dažādus energoefektivitātes pasākumus – logu, durvju nomaiņu, sienu siltināšanu, jumta un pagrabstāva remontu, radiatoru nomaiņu, lai nākamajā apkures sezonā siltumenerģijas patēriņš būtu gudrs un ekonomisks. Tāpat vasaras laikā ieteicama profesionāla ēkas individuālā siltummezgla un iekšējās apkures sistēmas tehniskā apkope.

Informāciju sagatavoja:

Zane Ģirne, sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.: +371 63425673

Mob. tālr.: +371 26411638

[email protected]

 

Atgriezties

PIESAKIES KONSULTĀCIJAI