“Liepājas enerģija” aicina piedalīties cenu aptaujā par šķeldas piegādi jaunajai apkures sezonai

SIA “Liepājas enerģija” ir izsludinājusi cenu aptauju “Enerģētiskās šķeldas piegāde 2023./2024. gada apkures sezonā”. Uzņēmums aicina šķeldas piegādātājus piedāvājumus izteikt līdz 16. maija plkst. 11.00.

Uzņēmums plāno slēgt līgumus ar vairākiem enerģētiskās šķeldas piegādātājiem, lai samazinātu dažādus riskus un veicinātu konkurenci. Papildus noslēgtajiem līgumiem, uzņēmums plāno piedalīties energoresursu biržas “Baltpool” izsolēs. Dažādie sadarbības modeļi nodrošina augstāku drošību piegādes procesos. Uzņēmuma galvenā prioritāte ir nodrošināt nepārtrauktu siltumapgādes pakalpojumu par konkurētspējīgu cenu.

Papildu informācija par cenu aptaujas norisi un nolikums publicēts uzņēmuma mājaslapā www.liepajasenergija.lv  sadaļā “Iepirkumi”.

Jau 2009. gadā uzņēmums izvēlējās stratēģiski attīstīt centralizētās siltumapgādes pakalpojumu Liepājā, dodot priekšroku atjaunojamajam energoresursam, un 2012. gada nogalē uzsāka siltumenerģijas ražošanu no koksnes šķeldas. 2022. gadā atjaunojamā kurināmā (šķelda) īpatsvars sastādīja 82,3%.

Centralizētā siltumapgāde ir galvenais siltumapgādes veids Liepājas pilsētā, nodrošinot siltumu un komfortu 1158 ēkās: 633 daudzdzīvokļu dzīvojamajās mājās, 245 privātmājās, 173 komercobjektos, kā arī 107 valsts un pašvaldības objektos.

2022.gadā uzņēmums saražoja 247 GWh siltumenerģijas un klientiem piegādāja 210 GWh siltumenerģijas, kas ir par 11% mazāk nekā 2021.gadā. Siltumenerģijas ražošanas un pārdošanas apjoma kritums saistīts ar siltākiem laika apstākļiem un taupības pasākumu ieviešanu.

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Ģirne, SIA “Liepājas enerģija” Sabiedrisko attiecību speciāliste

Mob.: +371 26411638, e-pasts: [email protected]

 

Atgriezties

PIESAKIES KONSULTĀCIJAI