“Liepājas enerģija” aicina piedalīties cenu aptaujā par šķeldas piegādi jaunajai apkures sezonai

SIA “Liepājas enerģija” ir izsludinājusi cenu aptauju “Enerģētiskās šķeldas piegāde 2024./2025. gada apkures sezonā”. Uzņēmums aicina šķeldas piegādātājus piedāvājumus izteikt līdz 30. aprīļa pulksten 11.00.

Uzņēmums plāno slēgt līgumus ar vairākiem enerģētiskās šķeldas piegādātājiem, lai samazinātu dažādus riskus un veicinātu konkurenci. Papildus noslēgtajiem līgumiem, uzņēmums plāno piedalīties energoresursu biržas “Baltpool” izsolēs. Dažādie sadarbības modeļi nodrošina augstāku drošību piegādes procesos. Uzņēmuma galvenā prioritāte ir nodrošināt nepārtrauktu siltumapgādes pakalpojumu par konkurētspējīgu cenu.

Papildu informācija par cenu aptaujas norisi, kā arī nolikums ir publicēts uzņēmuma mājaslapas www.liepajasenergija.lv  sadaļā “Iepirkumi”.

Jau 2009. gadā uzņēmums izvēlējās stratēģiski attīstīt centralizētās siltumapgādes pakalpojumu Liepājā, dodot priekšroku atjaunojamajam energoresursam, un 2012. gada nogalē uzsāka siltumenerģijas ražošanu no koksnes šķeldas. 2023. gadā atjaunojamā kurināmā (šķelda) īpatsvars sastādīja 87,3%.

Centralizētā siltumapgāde ir galvenais siltumapgādes veids Liepājas pilsētā, nodrošinot siltumu un komfortu 1179 ēkās: 637 daudzdzīvokļu dzīvojamajās mājās, 249 privātmājās, 186 komercobjektos un 107 Valsts un pašvaldības objektos.

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Ģirne, SIA “Liepājas enerģija” Sabiedrisko attiecību speciāliste

Mob.: +371 26411638, e-pasts: [email protected]

 

Atgriezties

PIESAKIES KONSULTĀCIJAI