“Liepājas enerģija” aicina piedalīties cenu aptaujā par šķeldas piegādi jaunajai apkures sezonai

SIA “Liepājas enerģija” ir izsludinājusi cenu aptauju “Enerģētiskās šķeldas piegāde 2021./2022. gada apkures sezonā”. Uzņēmums aicina šķeldas piegādātājus piedāvājumus izteikt līdz 28. aprīļa plkst. 11.00.

Uzņēmums plāno slēgt līgumus ar vairākiem piegādātājiem par enerģētiskās šķeldas iegādi, lai samazinātu dažādus riskus un veicinātu konkurenci. Papildus noslēgtajiem līgumiem, uzņēmums plāno piedalīties energoresursu biržas “Baltpool” izsolēs. Dažādie sadarbības modeļi nodrošina augstāku drošību piegādes procesos.

Uzņēmuma galvenā prioritāte ir nodrošināt nepārtrauktu siltumapgādes pakalpojumu par konkurētspējīgu cenu. Papildu informācija par cenu aptaujas norisi un nolikums pieejams uzņēmuma mājaslapā www.liepajasenergija.lv sadaļā “Iepirkumi”.

Ar šķeldu – videi draudzīgu un tepat Latvijā iegūstamu kurināmo – “Liepājas enerģija” gadā aizvieto aptuveni 22 miljonus normālkubikmetru importētās dabas gāzes. 2009. gadā uzņēmums stratēģiski izvēlējās savu attīstību, dodot priekšroku atjaunojamajam energoresursam, un 2012. gada nogalē uzsāka siltumenerģijas ražošanu no koksnes šķeldas. 2020. gadā, izmantojot biomasu, tika saražoti 75% no kopējā siltumenerģijas apjoma.

Siltumapgādes pakalpojums Liepājā tiek nodrošināts 1114 ēkās: 620 daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās, 229 privātmājās, 156 komercobjektos un 109 valsts un pašvaldības objektos (2020. gada 31. decembra dati). Pērn uzņēmums centralizētajam siltumapgādes pakalpojumam pieslēdza 48 jaunus klientus ar kopējo slodzi 5.32 MW.

 

Papildu informācija:

Zane Ģirne, Sabiedrisko attiecību speciāliste,

Mob.: +371 26411638,

E-pasts: [email protected]

Atgriezties

PIESAKIES KONSULTĀCIJAI