“Liepājas enerģija” Lielās Talkas laikā sakops pludmali un kāpu zonu

Piektdien, 26. aprīlī, SIA “Liepājas enerģija”, atbalstot Vislatvijas vides sakopšanas iniciatīvu Lielā Talka, sakops vienu no iecienītākajām un apmeklētākajām pilsētnieku un pilsētas viesu atpūtas vietām – pludmali un kāpu zonu.

Uzņēmuma darbinieki sakops pludmali un kāpu zonu virzienā no Vaiņodes ielas izejas uz jūru, Liepājā, līdz atpūtas bāzei “Vērbeļnieki”, Nīcas novadā.

Rūpes par vidi, tīru un drošu apkārtni ir viena no uzņēmuma pamatvērtībām, tādēļ arī ikdienā uzņēmējdarbība tiek īstenota, lai ražošanas procesu atstātā ietekme uz vidi būtu iespējami mazāka. Dalība Lielajā Talkā ir viena no aktivitātēm, ar kuras palīdzību “Liepājas enerģija” aicina Liepājas un visas Latvijas iedzīvotājus pievērst uzmanību vides jautājumiem, rosinot dzīvot atbildīgi ne vien īpaši organizētos pasākumos, bet arī ikdienā.

“Uzņēmums “Liepājas enerģija” siltumenerģijas ražošanā, galvenokārt, izmanto atjaunojamos energoresursus, tāpēc varu apgalvot, ka esam videi draudzīgs uzņēmums un mūsu aktivitātes ikdienā ir vērstas, lai cienītu tīru un drošu apkārtni. Šobrīd Liepājā 80% no mūsu klientiem saņem siltumenerģiju, kas ražota no atjaunojamiem energoresursiem un pāreja uz šķeldas kā galvenā kurināmā izmantošanu un citi uzņēmuma attīstības projekti sniedza iespēju samazināt siltumenerģijas tarifu gandrīz par 30% , “stāsta uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Jānis Jansons.

Viņš arī piebilst, ka uzņēmuma darbinieki ir atsaukušies akcijas “Lielā Talka” organizatoru aicinājumam un šogad tiks šķiroti savāktie atkritumi. Tas tiks darīts tāpēc, lai veicinātu izpratni par plastmasas piesārņojuma kaitīgo ietekmi uz vidi.

 

Papildu informācija:
Zane Ģirne,
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 63425673
Mob.: +371 26411638
E-pasts: [email protected]
www.liepajasenergija.lv

facebook.com/Liepajas.energija; twitter.com/Liepajas_energy

Atgriezties

PIESAKIES KONSULTĀCIJAI