“Liepājas enerģija” noslēdz līgumus par šķeldas piegādi nākamajai sezonai

SIA “Liepājas enerģija” ar četriem piegādātājiem noslēgusi sadarbības līgumus par šķeldas piegādi 2019./2020. gada apkures sezonai. Šķelda tiks iepirkta megavatstundās (MWh) un to piegādās  uzņēmumi – SIA “Manfreds Plus”, SIA “Bērzi Plus”, SIA “Timberteh” un SIA “Lateira”.

Kopumā cenu aptaujā piedalījās 15 pretendenti un kopējais piedāvātais šķeldas apjoms bija 685 000 MWh. Cenu aptaujā tika izvērtēta piedāvātā cena un sniegtā informācija par energoresursa kvalitāti, izcelsmes vietu, uzglabāšanas un transportēšanas nosacījumiem, kā arī tika vērtēta pretendenta darbības rādītāji un līdzšinējā sadarbība.

Uzņēmums tradicionāli izvēlas vairākus sadarbības partnerus šķeldas piegādēm, jo tas ir garants ražošanas procesu nepārtrauktībai. Papildus noslēgtajiem līgumiem, “Liepājas enerģija” piedalīsies  energoresursu biržas “Baltpool” izsolēs. Dažādie sadarbības modeļi nodrošina augstāku drošību piegādes procesos. Uzņēmuma galvenā prioritāte ir nodrošināt nepārtrauktu siltumapgādes pakalpojumu par konkurētspējīgu cenu.

Šķelda ir videi draudzīgs un tepat Latvijā iegūstams kurināmais – “Liepājas enerģija” gadā aizvieto aptuveni 22 miljonus normālkubikmetru importētās dabas gāzes. Siltumenerģijas ražošanu no šķeldas uzņēmums uzsāka 2012. gada nogalē, un šobrīd 67% siltumenerģijas tiek saražots no atjaunojamā energoresursa, iegūstot augstu neatkarību no dabas gāzes cenu svārstībām un nodrošinot liepājniekiem konkurētspējīgas siltumenerģijas pakalpojuma izmaksas.

 

Papildu informācija:
Zane Ģirne,
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 63425673
Mob.: +371 26411638
E-pasts: [email protected]
www.liepajasenergija.lv

facebook.com/Liepajas.energija; twitter.com/Liepajas_energy

 

Atgriezties

PIESAKIES KONSULTĀCIJAI