“Liepājas enerģija” piedalīsies Zemes stundā

Sestdien, 27. martā, visā pasaulē tiks atzīmēta Zemes stunda – viena stunda, kad ikviens, kuram rūp apkārtējā vide un tās saglabāšana, aicināts izslēgt apgaismojumu savā mājoklī vai darba vietā, tādējādi simboliski pievēršot sabiedrības uzmanību vides ilgtspējas jautājumiem. SIA “Liepājas enerģija” piedalīsies iniciatīvā, samazinot apgaismojumu savos ražošanas objektos un administrācijas ēkas pagalmā.  

Apgaismojums tiks samazināts laika posmā no plkst. 20.30 līdz 21.30. Zemes stundas sauklis šogad ir “Iestājies par dabu!”.

Uzņēmums “Liepājas enerģija” ir viens no modernākajiem Latvijas siltumapgādes uzņēmumiem un savā darbībā izmanto labākās pieejamās tehnoloģijas, nodrošinot klientiem augstvērtīgu un drošu pakalpojumu. Rūpējoties par iespējami mazāku ietekmi uz apkārtējo, savas darbības laikā uzņēmums ir veicis virkni nozīmīgus attīstības un inovāciju pasākumus.

Uzņēmumā ir izstrādāta vides politika un tās mērķis ir nepārtraukti uzlabot vides sniegumu, ieviešot tīrāku ražošanu vai labākos pieejamos tehniskos paņēmienus un novēršot vai samazinot ietekmi uz vidi. Politikā noteikti pamatprincipi attiecībā gan uz resursu taupību, gan tīrāku ražošanu, darbinieku izglītošanu un videi draudzīgu rīcību ikdienā.

Ik gadu uzņēmums strādā arī pie elektroenerģijas patēriņa samazinājuma. Pēdējo divu gadu laikā elektroenerģijas patēriņš samazinājies par 463 MWh, tas skaidrojams ar energoefektivitātes pasākumiem autonomajās katlu mājās, t.sk. avotu ieregulējums, apgaismojuma rekonstrukcija, u.c. Paralēli uzņēmums kontrolē elektroenerģijas patēriņu, veicot tā monitoringu: mērot un veicot attiecīgus pasākumus. Uzņēmums arī ražo elektroenerģiju no videi draudzīga kurināmā – šķeldas.

Papildu informācija par Zemes stundu atrodama:

https://lv-pdf.panda.org/virzieni/klimats/zemes_stunda/?

 

Papildu informācija:

Zane Ģirne, Sabiedrisko attiecību speciāliste,

Mob.: +371 26411638,

E-pasts: [email protected]

Atgriezties

PIESAKIES KONSULTĀCIJAI