“Liepājas enerģijā” pieredzes apmaiņas vizītē viesojas “Latvenergo” vides un dabas aizsardzības speciālisti

Šodien, 6. novembrī, SIA “Liepājas enerģija” lielākajā siltuma avotā – biokoģenerācijas stacijā, viesojās vides un darba aizsardzības speciālisti no AS “Latvenergo” struktūrvienībām, lai dalītos pieredzē par aktuāliem vides ilgtspējas un tehnoloģisko procesu pilnveides jautājumiem.

Dienas gaitā “Latvenergo” speciālisti iepazinās ar biokoģenerācijas ražotni, iekārtām un to tehniskajām iespējām, ražošanas procesa organizēšanu, vadību un uzraudzību. Īpaša uzmanība bija veltīta ķīmijas un šķeldas laboratoriju apmeklēšanai, iepazīstot “Liepājas enerģijas” ūdens un šķeldas kvalitātes noteikšanas metodoloģiju, kā arī augstvērtīgās iekārtas, kas nodrošina ticamu analīžu rezultātu noteikšanu.

Tāpat tika pārspriestas normatīvo aktu prasības attiecībā uz apkārtējās vides aizsardzību, kā arī uzņēmumu īstenotās brīvprātīgās iniciatīvas, kas vērstas uz vides ilgtspēju un sabiedrības izglītošanu par vides saglabāšanas jautājumiem.

 

Par SIA “Liepājas enerģija”

SIA “Liepājas enerģija”  ir dibināta 2005. gadā un  nodarbojas ar siltumenerģijas ražošanu, sadali, pārvadi un realizāciju Liepājas pilsētā, kā arī ar elektroenerģijas ražošanu un realizāciju. Uzņēmums apkalpo gandrīz 700 dzīvojamo māju, kā arī skolas, bērnudārzus, iestādes un uzņēmumus; kopējais Liepājas centralizētās siltumapgādes sistēmas tīklu garums ir 100 kilometri. SIA “Liepājas enerģija” akcionāri ir AS “Latvenergo” (51%), Liepājas pilsētas dome (39%) un SIA “Enerģijas risinājumi” (10%); uzņēmumā strādā 84 darbinieki.

Papildu informācija:
Agija Tērauda,
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 63425673
E-pasts: [email protected]
www.liepajasenergija.lv

facebook.com/Liepajas.energija; twitter.com/Liepajas_energy

Atgriezties

PIESAKIES KONSULTĀCIJAI