“Liepājas enerģija” saņem “Ilgtspējas indeksa” zelta kategorijas novērtējumu un apliecinājumu “Ģimenei draudzīgs komersants”

SIA Liepājas enerģija, apliecinot savas darbības atklātību un atbildību, arī šogad ieguvusi zelta kategorijas novērtējumu Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta (InCSR) īstenotajā iniciatīvā “Ilgtspējas indekss”.

Jānis Jansons, Liepājas enerģijas valdes priekšsēdētājs: “Esam lepni un pagodināti saņemt augsto novērtējumu; tas neapšaubāmi ir kopīga un neatlaidīga darba rezultāts! Mūsu uzņēmuma pamatvērtība ir cilvēks – klientu drošība un apmierinātība, darbinieku labsajūta un izaugsme, piegādātāju, sadarbības partneru uzticība – tās ir kvalitātes, kuras cenšamies īstenot ikvienā savā darbībā. Spēja redzēt tālāk un vairāk ir ilgtspējas pamatā, tādēļ priecājamies, ka līdz ar mums valstī ir arvien vairāk uzņēmēju, kas rūpējas par sava uzņēmuma, pilsētas un visas sabiedrības ilgtspēju.”

Daži no būtiskākajiem ilgtspējas virzieniem, kurus Liepājas enerģija iekļāvusi savas darbības stratēģiskajos mērķos, ir tehnoloģiju efektivitāte, vides aizsardzība, darbinieku un viņu ģimeņu labklājība, kā arī jauniešu profesionālā izaugsme. Liepājas enerģija kā “zaļās” siltumenerģijas ražotājs savā pamatdarbībā izmanto tehnoloģijas un iekārtas, kas atstāj iespējami mazāku ietekmi uz apkārtējo vidi un nodrošina iedzīvotājiem nepārtrauktu, drošu un augstvērtīgu siltumapgādes pakalpojumu. Tāpat uzņēmums iesaistās un atbalsta aktivitātes, kas saistītas ar bērnu un jauniešu izglītošanu siltumenerģijas jomā, kā arī, nodrošinot prakses vietas un sniedzot dažāda veida atbalstu studiju laikā, veicina jauniešu interesi par inženiertehniskajām nozarēm un darba iespējām Liepājas uzņēmumos.

InCSR rīkotās “Atbildīga biznesa nedēļas” ietvaros Liepājas enerģija atkārtoti ieguva arī Labklājības ministrijas apliecinājumu “Ģimenei draudzīgs komersants”. Atzinība tiek piešķirta “Ilgtspējas indeksa” dalībniekiem, kas, sniedzot pakalpojumus un nodrošinot atbilstošu vidi, īsteno ģimenei draudzīgu politiku gan attiecībās ar saviem klientiem, gan darbiniekiem, tādējādi veicinot ģimenisko vērtību stiprināšanu sabiedrībā.

Iniciatīvā “Ilgtspējas indekss” šogad piedalījās 80 uzņēmumu un godalgas saņēma 48 uzņēmumi; iepriekšējos gadus Liepājas enerģija ir saņēmusi zelta un sudraba kategorijas novērtējumu.

“Ilgtspējas indekss” ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts uz starptautiski atzītu metodoloģiju, palīdzot uzņēmumiem novērtēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni piecās jomās – stratēģijā, tirgus attiecībās, darba vidē, vidē un sabiedrībā. Iniciatīvas partneri ir Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts, Latvijas Darba devēju konfederācija un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība.

Par SIA Liepājas enerģija

SIA Liepājas enerģija  ir dibināta 2005. gadā un  nodarbojas ar siltumenerģijas ražošanu, sadali, pārvadi un realizāciju Liepājas pilsētā, kā arī ar elektroenerģijas ražošanu un realizāciju. Uzņēmums apkalpo gandrīz 700 dzīvojamo māju, kā arī skolas, bērnudārzus, iestādes un uzņēmumus; kopējais Liepājas centralizētās siltumapgādes sistēmas tīklu garums ir 100 kilometri. SIA Liepājas enerģija akcionāri ir AS “Latvenergo” (51%), Liepājas pilsētas dome (39%) un SIA “Enerģijas risinājumi” (10%); uzņēmumā strādā 84 darbinieki.

Papildu informācija:
Agija Tērauda,
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 63425673
E-pasts: [email protected]
www.liepajasenergija.lv

facebook.com/Liepajas.energijatwitter.com/Liepajas_energy

Atgriezties

PIESAKIES KONSULTĀCIJAI