“Liepājas enerģija” sertificē plašāku darbības sfēru

Ņemot vērā, ka uzņēmums “Liepājas enerģija” paplašina sniegto pakalpojumu klāstu, piesaistot jaunus klientus Dienvidkurzemē, ir veikta kvalitātes pārvaldības sistēmas pārsertifikācija. Starptautiskā standarta ISO 50001:2018 un ISO 9001:2015 darbības sfēra ir paplašināta, lai varētu noslogot ne tikai esošās siltumenerģijas un elektroenerģijas ražošanas iekārtas, bet arī izbūvētu jaunas energoapgādes sistēmas ārpus Liepājas.

Sertificētā darbības sfēra ir centralizētā siltumenerģijas ražošana, pārvade, sadale un tirdzniecība. Atjaunotais sertifikāts apliecina, ka uzņēmums ir efektīvi strādājis, lai attīstītu, uzturētu un nemitīgi pilnveidotu vadības sistēmu.

“Kvalitatīva pakalpojuma sniegšana un uzņēmuma attīstība atbilstoši tirgus prasībām vienmēr ir bijusi viena no uzņēmuma pamatvērtībām. Turklāt pakalpojuma sertificēšana sniedz garantiju, ka visi procesi uzņēmumā ir pārdomāti, efektīvi un stabili, kā arī pastāvīgi tos uzlabojam vai pilnveidojam” uzsver SIA “Liepājas enerģija” Personālvadības un kvalitātes vadītāja Ingrīda Kalniņa.

Atbilstība nepārtraukti pieaugošajām klientu prasībām pēc visaugstākā līmeņa kvalitātes ir vitāli nepieciešama ikviena uzņēmuma turpmākai izaugsmei jebkurā darbības nozarē. SIA “Liepājas enerģija” ir demonstrējusi savu tiekšanos pēc nepārtrauktas vadības sistēmas uzlabošanas, veiksmīgi sertificējot plašāku darbības sfēru. SIA “Bureau Veritas” tika izvēlēts par  uzņēmuma partneri sertifikācijas procesā.

Paplašinot darbību ārpus Liepājas robežām, uzņēmums piedāvā augstvērtīgu individuālo siltummezglu (ISM) uzstādīšanas servisu, kas ietver konsultēšanu, projektēšanu, montāžu, ieregulēšanu, ikgadēju apkalpošanu, remontu un avārijas izsaukumu apkalpošanu, lai nodrošinātu klientam pēc iespējas lielāku komfortu.

Gatavojoties jaunajai apkures sezonai, uzņēmums veic visus plānotos remontdarbus siltumtīklos, kā arī siltumenerģijas ražošanas iekārtu tehnisko apkopi. Apkures sezonai savlaicīgi sagatavoties tiek aicināti arī klienti. Papildu informācija: www.liepajasenergija.lv vai pa tālruni: 634 88866.

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Ģirne, Sabiedrisko attiecību speciāliste

Mob.: +371 26411638, e-pasts: [email protected]

Atgriezties

PIESAKIES KONSULTĀCIJAI