“Liepājas enerģija” uzsākusi jaunu siltumtrašu izbūves darbus

Uzņēmums “Liepājas enerģija” ir uzsācis plānotos siltumtrašu izbūves darbus, lai centralizētajai apkurei pievienotu jaunus klientus. Kopumā šogad uzņēmuma budžeta ietvaros plānots izbūvēt centralizētās siltumtrases 1400 metru garumā dažādos pilsētas mikrorajonos, pieslēdzot 22 jaunus klientus ar kopējo plānoto slodzi 3,50 MW. Turklāt vairāki potenciālie klienti šobrīd izvērtē iespējas trašu izbūvi veikt par saviem līdzekļiem, lai turpmāk saņemtu centralizētās apkures pakalpojumu.

Šobrīd apjomīgākie darbi norit Pļavu ielā, lai centralizētās siltumapagādes sistēmai pievienotu trīs jaunus klientus. Pļavu ielā un Ezera ielā tiek izbūvēta trase 500 metru garumā. Plānots, ka darbi tiks pabeigti līdz maija beigām, bet pēc tam uzņēmums “Kurzemes būvserviss” atjaunos ielas segumu, bet “Liepājas enerģija” turpinās iesāktos darbus Ezera ielā. Siltumtrašu izbūves laikā iedzīvotājiem ir jārēķinās ar nelielām neērtībām, jo transporta kustībai ir daļēji slēgta viena josla Pļavu ielā. Kustība abos virzienos notiek pa vienu joslu.

Gatavojoties jaunajai apkures sezonai, uzņēmums turpina veikt arī siltumenerģijas ražošanas iekārtu tehnisko apkopi. Aicinām arī klientus savlaicīgi sagatavoties jaunajai apkures sezonai, pārbaudot, vai ēkas apkures sistēma ir labā darba kārtībā. Svarīgi ir veikt individuālā siltummezgla un iekšējās apkures sistēmas apkopes darbus vismaz vienu reizi gadā, lai nodrošinātu drošu un efektīvu siltumenerģijas lietošanu ēkā. Profesionāla ISM apkope garantē kvalitatīvu, efektīvu un ilgstošu siltummezgla darbību, kā arī būtiski samazina avārijas gadījumus vai nestabilu sistēmas darbību, tādējādi ietaupot līdzekļus uz neplānotiem darbiem. Papildu informācija: www.liepajasenergija.lv vai pa tālruni: 634 88866.

Ēkām, kurās veikti energotaupīšanas pasākumi, patēriņš būs zemāks. Vislielāko siltuma taupīšanas efektu nodrošina mājas pilnīga renovācija, tomēr pat daļēju uzlabojumu veikšana, piemēram, logu nomaiņa, bēniņu, pagraba vai ārsienu siltināšana, apkures sistēmas rekonstrukcija vai ēkas individuālā siltummezgla efektīva regulēšana samazinās gan mājas kopējo siltumenerģijas patēriņu, gan kopējās izmaksas par apkuri.

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Ģirne, Sabiedrisko attiecību speciāliste

Mob.: +371 26411638,

E-pasts: [email protected]

 

Atgriezties

PIESAKIES KONSULTĀCIJAI