SIA “Liepājas enerģija” vasaras periodā rekonstruējusi jau 1,2 kilometrus siltumtīklu

SIA “Liepājas enerģija” laika posmā no 1. aprīļa līdz šim brīdim ir rekonstruējusi jau 1,2 kilometrus siltumtīklu, kas ir gandrīz puse no kopējā plāna šajā gadā. Centralizētajam apkures tīklam šobrīd ir pievienoti 26 jauni objekti.

“Siltumtīklu izbūves un rekonstrukcijas darbu sezona norit pēc plāna, šobrīd esam realizējuši jau gandrīz pusi no kopējā darbu apjoma. Izsaku pateicību liepājniekiem un pilsētas viesiem par iecietību, jo dažādos pilsētas mikrorajonos uz īsāku vai garāku laika posmu tiek atslēgts siltuma pakalpojums. Ņemot vērā mūsu uzņēmuma darbinieku profesionalitāti un pieredzi, atsevišķus remonta darbus mums izdodas paveikt ātrāk, nekā plānots un attiecīgi karstā ūdens padevi varam atjaunot operatīvāk,” stāsta SIA “Liepājas enerģija” valdes priekšsēdētājs Jānis Jansons.

Kopumā šajā sezonā ir plānots veikt rekonstrukcijas darbus 2,5 kilometru garumā (īstenotais apjoms: 1,2 kilometri), kā arī centralizētajam siltumtīklam pievienot 60 jaunus objektus (26 objekti jau pievienoti).

Siltumtīklu izbūves sezona uzsākās 1. aprīlī, lai turpinātu pilnveidot pilsētas siltumapgādes infrastruktūru un paaugstinātu tās drošību.  Kopumā 2019. gadā plānots investēt 1.1 milj. eiro centralizēto siltumtrašu rekonstrukcijās un jauno klientu pieslēgumos ar 4,02 MW kopējo slodzi.

SIA “Liepājas enerģija” aicina iedzīvotājus vasaras periodā veikt dažādus energoefektivitātes pasākumus – logu, durvju nomaiņu, sienu siltināšanu, jumta un pagrabstāva remontu, radiatoru nomaiņu, lai nākamajā apkures sezonā siltumenerģijas patēriņš būtu gudrs un ekonomisks. Tāpat vasaras laikā ieteicama profesionāla ēkas individuālā siltummezgla un iekšējās apkures sistēmas tehniskā apkope.

Iedzīvotājiem un komersantiem, kuri nākotnē plāno arī savā ēkā izmantot centralizētās siltumapgādes pakalpojumu, SIA “Liepājas enerģija” atgādina, ka  jauna pieslēguma izstrādes un izbūves process ir laikietilpīgs, turklāt izbūves darbus iespējams veikt tikai gada siltajos mēnešos, kad apkures pakalpojums netiek izmantots, līdz ar to jauna objekta pieslēgums jāpiesaka savlaicīgi.

Papildu informācija:
Zane Ģirne, Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 63425673
Mob.: +371 26411638
E-pasts: [email protected]
www.liepajasenergija.lv

Atgriezties

PIESAKIES KONSULTĀCIJAI