Liepājas enerģijas katlumāju apgleznošanas konkursā uzvar mākslinieks Rinalds Vanadziņš

Trešdien, 30. augustā, veiksmīgi noslēdzās trīs dienu ilgais grafiti zīmēšanas konkurss uz SIA “Liepājas enerģija” autonomo katlumāju fasādēm Karostā. 1. vietu žūrija nolēma piešķirt Rinalda Vanadziņa darbam uz Ģenerāļa Baloža ielas 11B katlumājas fasādes.

Savukārt Haralda Dravnieka (katlumāja Atmodas Bulvārī 10B) un Jevgeņijas Bikti (katlumāja Lazaretes ielā 8B) darbi ieguva simpātiju balvas. Sienu gleznojumu tēma bija “Ceļā uz klimata neitralitāti”.

“Vēlos pateikt paldies māksliniekiem un idejas autorei Tīnai Bulei par ieguldīto darbu, jo turpmāk trīs no uzņēmuma katlumāju fasādēm būs vizuāli skaistākas un interesantākas. To novērtējam gan mēs, gan noteikti novērtēs arī tuvāko māju iemītnieki. Turklāt visi objekti ir iekļauti Liepājas sienu gleznojumu maršrutā un tas nozīmē, ka šos mākslas darbus varēs apskatīt arī pilsētas viesi,” stāsta uzņēmuma “Liepājas enerģija” valdes priekšsēdētājs Jānis Jansons.

“Šis bija mans pirmais lielais projekts un pieredzi, kuru esmu ieguvusi ir neaprakstāma. Esmu ļoti pateicīga visiem, kas man uzticējās un palīdzēja, lai projekts veiksmīgi varētu virzīties uz priekšu. Esmu priecīga, ka šī projekta rezultātā Karosta ir kļuvusi par trīs skaistiem, interesantiem un par vides tēmu domājošiem mākslas darbiem bagātāka. Vēlos pateikt lielu paldies visiem māksliniekiem un atbalstītājiem,” papildina radošo dienu “Ceļā uz klimata neitralitāti” idejas autore Tīna Bule.

Sienu gleznojumus vērtēja žūrija piecu cilvēku sastāvā – “Liepājas enerģija” valdes priekšsēdētājs Jānis Jansons, Liepājas pilsētas galvenā māksliniece Agita Ansule, grafiti lietpratēji Dainis Rudens un KIWIE, kā arī AS “CleanR Grupa” valdes locekle Agita Baltbārde.

Radošās dienas “Ceļā uz klimata neitralitāti” atbalstīja “Liepājas enerģija”, “Graffiti shop Tribal”, “Vides pakalpojumu grupa”, “SIA Baltijas celtniecības sastatnes”, “Attīstības platforma YOU+”, kā arī “Junior Achievement Latvia”.

 

Papildu informācija:

Radošo dienu “Ceļā uz klimata neitralitāti” idejas autore Tīna Bule

Tālrunis: +371 27827185, e-pasts: [email protected]

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Ģirne, SIA “Liepājas enerģija” Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālrunis: +371 26411638, e-pasts: [email protected]

Atgriezties

PIESAKIES KONSULTĀCIJAI