SIA “Liepājas enerģija” saņem kvalitātes pārvaldības sistēmas sertifikātu ISO 9001:2015

SIA “Liepājas enerģija” kvalitātes pārvaldības sistēma ir sertificēta kā atbilstoša starptautiskajam standartam ISO 9001:2015. Šis sasniegums ir  SIA “Liepājas enerģija” darbinieku kopīgā darba rezultāts. Tas apliecina, ka uzņēmums ir efektīvi strādājis, lai attīstītu, uzturētu un nemitīgi pilnveidotu vadības sistēmu.

Atbilstība nepārtraukti pieaugošajām klientu prasībām pēc visaugstākā līmeņa kvalitātes ir vitāli nepieciešama ikviena uzņēmuma turpmākai izaugsmei jebkurā darbības nozarē. SIA “Liepājas enerģija” ir demonstrējusi savu tiekšanos pēc nepārtrauktas vadības sistēmas uzlabošanas, veiksmīgi sasniedzot sertifikāciju.

Bureau Veritas tika izvēlēts par  SIA “Liepājas enerģija” partneri sertifikācijas procesā. Bureau Veritas strādā 140 pasaules valstīs un grupas uzņēmumu tīkls ietver vairāk kā 1400 birojus ar vairāk kā 66 500 darbinieku. Latvijā Bureau Veritas izsniedza pirmo ISO 9001 sertifikātu 1998.gadā. Kopš tā laika Vadības sistēmu sertifikācijas jomā turpina palielināties klientu skaits un šobrīd ir sertificētas vairāk kā  1000 organizācijas, liekot uzsvaru uz nepieciešamību nepārtraukti pilnveidoties un sniedzot pievienoto vērtību saviem sadarbības partneriem un klientiem.

Papildu informācija:
Zane Ģirne,
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 63425673
Mob.: +371 26411638
E-pasts: [email protected]
www.liepajasenergija.lv

facebook.com/Liepajas.energija; twitter.com/Liepajas_energy

Atgriezties

PIESAKIES KONSULTĀCIJAI