SIA „Liepājas enerģija” talko arī šogad

Šogad jau sesto reizi norisinājās Latvijas vides sakopšanas akcija “Lielā talka”. Arī SIA „Liepājas enerģija” darbinieki bija to, aptuveni 85 000 Latvijas iedzīvotāju skaitā, kuri piedalījās talkā.

Pēc tradīcijas katru pavasari uzņēmums organizē talku, aicinot savus darbiniekus būt aktīviem un kopīgi sakārtot kādu no pilsētas vietām. Šogad, tāpat kā iepriekšējos divus gadus, uzņēmuma darbinieki sakopa pašvaldības teritoriju Kaiju ielā, līdzās jaunuzbūvētajai biokoģenerācijas stacijai.

Darbinieku atsaucība, neskatoties uz nelabvēlīgajiem laika apstākļiem, bija liela. Talkā piedalījās darbinieki no visām uzņēmuma struktūrvienībām un tika sakopta plaša teritorija, radot pozitīvas emocijas un gandarījumu par kopīgi padarītu darbu.

Kā vēsta mediji, šogad reģistrēts rekordliels talku skaits, sasniedzot „Lielās talkas” sešu gadu vēsturē jaunu rekordu. Šogad reģistrētas 1531 talkas norises vietas. Līdz šim lielākais talku skaits bija reģistrēts pagājušajā gadā, kad talkai tika pieteiktas 1490 vietas.

 

Atgriezties

PIESAKIES KONSULTĀCIJAI