Siltumenerģijas padeve K. Zāles laukuma apkaimē atjaunota

5. jūlijā ap 21:00 vakarā SIA “Liepājas enerģija” speciālistiem izdevās novērst siltumtīklu bojājumus un atjaunot siltumenerģijas padevi ēkām K.Zāles laukuma apkaimē. 

Kā uzņēmums iepriekš informēja, 4. jūlija pēcpusdienā “Liepājas enerģijas” speciālisti konstatēja cauruļvada bojājumu siltumtīklos, kas tiek atjaunoti Baznīcas ielas siltumtīklu rekonstrukcijas projekta ietvaros. Lai saglabātu drošu siltumtīklu darbību un nepieļautu karsta siltumnesēja (tehniskā ūdens) noplūdi apkārtējā vidē, “Liepājas enerģijas” speciālisti ir veica bojājuma likvidācijas darbus.

Bojājumu novēršanas laikā – no 5. jūlija plkst. 9:00 līdz 21:00 – siltumenerģijasiltumenerģijas padeve tika pārtraukta ēkām Lielajā ielā 1, K.Zāles laukumā 2, 4, 6, Jāņa ielā 1, 6, Bāriņu ielā 3, 7, 8/10, 12, Teātra ielā 4, Jaunajā ielā 4, A.Pumpura ielā 5A, 7 un Zivju ielā 3, 5, 6.

“Liepājas enerģija” pateicas iedzīvotājiem par sapratni siltumtīklu bojājumu novēršanas laikā.

 

Par SIA “Liepājas enerģija”

SIA “Liepājas enerģija”  ir dibināta 2005. gadā un  nodarbojas ar siltumenerģijas ražošanu, sadali, pārvadi un realizāciju Liepājas pilsētā, kā arī ar elektroenerģijas ražošanu un realizāciju. Uzņēmums apkalpo gandrīz 700 dzīvojamo māju, kā arī skolas, bērnudārzus, iestādes un uzņēmumus; kopējais Liepājas centralizētās siltumapgādes sistēmas tīklu garums ir 100 kilometri. SIA “Liepājas enerģija” akcionāri ir AS “Latvenergo” (51%), Liepājas pilsētas dome (39%) un SIA “Enerģijas risinājumi” (10%); uzņēmumā strādā 84 darbinieki.

Papildu informācija:
Agija Tērauda,
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 63425673
E-pasts: [email protected]
www.liepajasenergija.lv

facebook.com/Liepajas.energijatwitter.com/Liepajas_energy

Atgriezties

PIESAKIES KONSULTĀCIJAI