Sv. Trīsvienības katedrāle izvēlas centralizēto siltumapgādi

20. janvārī,  Liepājas Sv. Trīsvienības katedrāli pievienoja pilsētas centralizētai siltuma padevei. Pēc projekta apstiprināšanas  2011. gada novembrī  SIA „Liepājas enerģija” uzsāka pievada izbūvi.   Uzņēmums par saviem līdzekļiem izbūvēja siltumtrasi 140 m garumā.   Sv. Trīsvienības katedrāle ir viens no vairāk kā 30 jaunajiem klientiem, kas priekšroku devuši pilsētas centralizētai siltumapgādei.

SIA „Liepājas enerģija” turpina attīstīt un modernizēt Liepājas pilsētas centralizēto siltumapgādes sistēmu, mērķtiecīgi palielinot siltumenerģijas ražošanas un pārvades efektivitāti un konsekventi samazinot pakalpojuma izmaksas. Pēdējā laikā veiktās investīcijas siltumapgādes sistēmas uzlabošanā ļauj uzņēmumam piedāvāt saviem klientiem drošu un konkurētspējīgu pakalpojumu siltuma piegādē.

Kā norāda SIA „Liepājas enerģija” valdes loceklis Andris Štāls arvien vairāk klientu, izvēloties apkures veidu, dod priekšroku pieslēgumam pie centralizētiem siltumtīkliem – uz doto brīdi mūsu pakalpojumu ir izvēlējušies 32 jauni klienti, tai skaitā, biroju un dzīvokļu jaunbūves, kā arī privātmājas. Viņu vidū arī Sv. Trīsvienības katedrāle.

SIA „Liepājas enerģija” izvērtē arī jaunu pieslēgumu izbūves iespējas nākotnē, ja nama īpašniekam vai apsaimniekotājam ir vēlēšanās pieslēgt namu centralizētai siltumapgādes sistēmai. Lai apmierinātu nākotnes klientu nepieciešamību pēc siltuma piegādes, pašlaik SIA „Liepājas enerģija” izstrādā pilsētas siltumtīklu perspektīvās attīstības plānu, ar mērķi  paredzēt visus jaunos pieslēgumus ar perspektīvu līdz pat 2020.gadam, bet atsevišķiem klientiem siltumtrašu izbūvi ir iespējams veikt jau 2012.gada vasarā.

 

Informāciju sagatavoja

SIA „Liepājas enerģija”

Atgriezties

PIESAKIES KONSULTĀCIJAI