Turpina cauruļvadu rekonstrukciju ēku pagrabos

SIA „Liepājas enerģija” šajā apkures sezonā turpina tranzīta cauruļvadu rekonstrukciju ēku pagrabos. Siltumtrases māju pagrabos kalpo jau vidēji 30 gadus, to siltumizolācija ir gan fiziski, gan morāli novecojusi un rada lielus siltumenerģijas zudumus, bet nolietojušās metāla caurules pakļautas avāriju riskam.

SIA „Liepājas enerģija” šogad atjaunojusi jau 2,5 km siltumtrašu,  investējot aptuveni 25 tūkstošus latu. Uzņēmums ir noslēdzis līgumu ar SIA „Onninen” par cauruļvadu siltumizolācijas materiālu piegādi un šajā apkures sezonā plāno rekonstruēt siltumtrases vēl  4,7 km garumā. Cauruļvadu un siltumizolācijas nomaiņa uzņēmumam ļauj būtiski samazināt siltumenerģijas zudumus kopējā sistēmā.

Rekonstrukciju laikā cauruļvadu vecais izolācijas materiāls – minerālvate ar ruberoīda pārklājumu, linolejs, azbesta izolācija, tiek aizstāts ar Isover firmas minerālvates izolācijas čaulām, kas ir efektīvs un ugunsdrošs siltumizolācijas materiāls centrālapkures cauruļvadiem. Lai nodrošinātu cauruļvadu aizsardzību pret  dažāda veida mehānisko iedarbību, tiek izmantots PVC pārklājums, kas būtiski palielina to kalpošanas laiku.

Atgriezties

PIESAKIES KONSULTĀCIJAI