Turpina pieslēgt apkuri

SIA „Liepājas enerģija” turpina slēgt vienošanās ar namu apsaimniekotājiem „Jaunliepāja” un „Karosta” par namu pievienošanu apkurei. Līdz 6. novembrim pieslēgtas bija 20 mājas Karostā un Tosmarē, bet Jaunliepājas teritorijā apkurei pieslēgtas 67 no 89 mājām. Namu pieslēgšana turpināsies arī brīvdienās

 

SIA „Liepājas enerģija” valdes loceklis Andris Štāls uzsver, ka namu pieslēgšana notiek nekavējoties, tiklīdz panākta vienošanās par  parādu nomaksas kārtību. Andris Štāls pauda arī nožēlu, ka vienošanās ar namu apsaimniekotājiem tiek slēgtas tikai tagad, kad āra gaisa temperatūra ir ap 0, bet temperatūra dzīvokļos ir noslīdējusi līdz 100 pēc C nevis pavasarī un vasarā. Tas būtu aiztaupījis nepatīkamas sajūtas godprātīgajiem maksātājiem.

 

Katra nama situāciju jau otro mēnesi analizē un izvērtē individuāli kopā ar namu apsaimniekotāju, jo arī tad ja ir parādi, jautājumu par ēkas pieslēgšanu apkurei var risināt un atrisināt.

 

SIA „Liepājas enerģija” jau informēja, ka apkuri var saņemt ikviens, kurš norēķinājies par iepriekšējo periodu vai arī noslēdzis vienošanos par parāda nomaksas nosacījumiem. Apkuri pieslēdz, ja

  • nav parādsaistību;
  • ir vienošanās ar nama apsaimniekotāju par parāda nomaksas kārtību;
  • ir mājas iedzīvotāju kopsapulces lēmums par apsaimniekošanas līdzekļu vai citu naudas līdzekļu pagaidu novirzīšanu parāda segšanai.

 

Kopumā Liepājas pilsētā apkure šobrīd pieslēgta 82 % namu, kas saņem centralizēto siltumpadevi. Apkurei nav pieslēgtas mājas, kuru apsaimniekotājiem ir parādsaistības un nav panākta vienošanās uz kādiem nosacījumiem mājas apkurei pieslēgt.

 

Apkure ir pieslēgta 100 % namu, ko apsaimnieko uzņēmums „Vecliepāja”, „Namserviss”, „Apsaimniekošanas serviss L”, kā arī kooperatīvi un dzīvokļu īpašnieku biedrības.No dzīvokļu īpašniekiem biedrībām lielākais parāds ir  kooperatīvam „Kaija 2″, bet arī šī apsaimniekotāja septiņas mājas siltumu saņem, jo  ir noslēgta vienošanās  par parādsaistību izpildi.

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja

SIA „Liepājas enerģija”

lenergija@inbox.lv

Atgriezties

PIESAKIES KONSULTĀCIJAI